Aktivitātes

 Skolēnu pašpārvalde Ulbrokas vidusskolā

NĀC UN PIEVIENOJIES SKOLAS SKOLĒNU PADOMEI!!!

Šī mācību gada rudenī tiks organizētas Skolēnu pašpārvaldes vēlēšanas, kurās var piedalīties ikviens skolēns, - arī TU...

Detalizētu informāciju par Skolēnu padomes darbību un aktivitātēm var iegūt pie skolotājas Zandas Pelšes

Par skolēnu pašpārvaldes locekļiem var kļūt 3.-12. klašu skolēni, kuri tiek izvirzīti no savas klases vai skolēni, kuri paši ir izteikuši vēlmi darboties.

2023./2024. mācību gads


Krāsu nedēļa. RAIBĀ diena 


Krāsu nedēļa. SARKANĀ diena


Tā tapa tradicionālais Adventa vainags, ko katru gadu iededzam skolas pagalmā, gaidot Ziemassvētkus.
Dažādo apavu diena 
2022./2023. mācību gads

Kas notika forumā? 

Aicina uz forumu


Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde aicina Ropažu novada skolēnu pašpārvaldes (skolēnus 7.- 12. klasei, 4 dalībniekus no katras pašpārvaldes) uz forumu 22.05.2023. Pasākuma mērķis ir iepazīties ar citiem jauniešiem, saliedēt Ropažu novada jauniešus, apmainīties ar pieredzi par savu skolas dzīvi, pasākumiem un tamlīdzīgi, aicināt jauniešus aktīvi iesaistīties skolas dzīvē.

Aicinām pieteikties https://forms.gle/54HccgtyNLFPFG516 un satikties! Pieteikšanās saiti lūdzam aizpildīt līdz 17.05.2023. Uz tikšanos!


Lieldienu pārgājiens

Pirms Lieldienām Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde izveidoja un aicināja skolēnus no 4. līdz 12. klasei piedalīties Lieldienu pārgājienā – spēlē, kas bija arī lieliska veids “krāt soļus” skolas soļošanas izaicinājumā.


Lieldienu pārgājiena spēles galerija

25.03.2023. Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes un Jaunsardzes pārstāvji Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumā Stopiņu pagastā.