Jaunumi

Mācību gada noslēgumā tikās Ropažu novada Skolēnu pašpārvaldes

22. maijā Ulbrokas vidusskolā norisinājās Forums "Pieredzes apmaiņa" Ropažu novada skolu skolēnu pašpārvaldēm, ko organizēja Ulbrokas vidusskolas Lielā skolēnu pašpārvalde. Forumā piedalījās Skolēnu pašpārvalžu pārstāvji no Ropažu vidusskolas, Garkalnes Mākslu un vispārziglītojošās pamatskolas, Stopiņu pamatskolas un Vangažu vidusskolas.

Foruma laikā iepazināmies, pārrunājām Skolēnu pašpārvaldes darbību mūsu skolās, realizētās norises un pasākumus, nākotnes mērķus. Analizējām, kas ir izdevies, kas nesanāca tā, kā plānots, pārrunājām, kā veiksmīgāk iesaistīt skolēnus aktivitātēs, ko vēl gribam iemācīties, ko nākamgad plānojam. Kopā secinājām, ka turpināsim sadarbību, tiksimies atkal.

Paldies par iespēju organizēt šo pasākumu! Paldies visiem par dalību – mūsu tikšanās bija interesanta, vērtīga, iedvesmojoša! Paldies Gitai Šveicarei par sarunu vadīšanu!

 

Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde

Dalīties:

Vairāk

J Dalība Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā Lasīt vairāk

Dalība Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā

"Pateicamies Jums, Jūsu skolas skolotājiem un skolēniem par dalību Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā ICCS 2022," teikts saņemtajā ziņojumā par rezultātu.

J apsveikums Latvijas 105.dzimšanas dienā Lasīt vairāk

Sveicam svētkos!

Ulbrokas vidusskolas apsveikums svētkos