Galerija

Lieldienu pārgājiena spēle

Pirms Lieldienām Ulbrokas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde izveidoja un aicināja skolēnus no 4. līdz 12. klasei piedalīties Lieldienu pārgājienā – spēlē, kas bija arī lieliska veids “krāt soļus” skolas soļošanas izaicinājumā.

Spēlē kopā bija jāatrod un jāpaveic 10 uzdevumi - jāatmin Lieldienu mīkla, jāizveido ticējums, jāatbild uz atjautības uzdevuma jautājumu, jāmeklē atšķirības attēlos, jāizspēlē Kahoot zināšanu spēle, jānosaka Lieldienu dzīvnieks, kā arī jāuztaisa kopā klases foto, jāpārrunā, kādas tradīcijas tiek ievērotas ģimenēs, jāspēlē “Aklās vistiņas” un jāuzraksta Lieldienu vēlējums.

Daži no Lieldienu vēlējumiem skanēja šādi:

Lustīgas, notikumiem pilnas Lieldienas!

Augstu šūpoties, olas pārēsties!

Lai Jums skaistas pirmās, gan otrās Lieldienās!!! Daudz uzvaru olu kaujās un kārtīgi izšūpoties! Neaizmirstiet uz olām uzbērt sāli!

Dumības ārā, gudrību iekšā!

Novēlam Jums visiem krāsainas un priecīgas Lieldienas!

 

Lai novērtētu, kā spēlē ir veicies, katru paveikto uzdevumu novērtējām 10 punktos.  Vislabāk spēlē veicās 7. dm klasei (90 punkti). Otrā/ dalītā vieta ir 6. d un 4. d klasei (85 punkti), bet trešā vieta 5. a klasei (83 punkti). Arī pārējām klasēm punktu ziņā ir veicies ļoti labi. Paldies visiem, visiem par dalību!

 

Ar sveicieniem –

Skolēnu pašpārvalde

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.