Galerija

3.klases - drāmas darbnīcā

Pateicoties iniciatīvas Latvijas skolas soma atbalstam, vakar un šodien 3.klases skolēni Rakstniecības un mūzikas muzejs darbinieku vadībā ļaujas drāmas darbnīcām. 3.c klase iedzīvojas Kārļa Skalbes pasakā "Kaķīša dzirnaviņas", 3.b iedzīvina Rūdolfa Blaumaņa "Velniņus", 3.d iestudē Viļa Plūdoņa pasaku "Eža kažociņš", bet 3.a klase ļaujas Ērika Ādamsona izdomātās "Čigānmeitēna Ringlas" piedzīvojumiem.

Dalībnieki kopīgi ar vadītājām lasīja pasaku, tērpās maskās un veidoja izrādi. Tā bija iespēja ieklausīties daiļdarba valodā, izjust tās ritmu, attīstīt tēlaino domāšanu un pašizpausmes prasmes kā literārā darba interpretētājiem. Skolēniem ļoti patika iejusties savā izvēlētajā tēlā. Visi darbojās ar ieinteresētību.

Nodarbības beigās tapa izrāde, kura tika demonstrēta klases audzinātājai. Ļoti vērtīga nodarbība, kuru var veiksmīgi sasaistīt ar latviešu valodas stundām, kad ir runa par minētajiem darbiem un autoriem.


Liels paldies pasākuma organizatoriem un vadītājām! Bija prieks sadarboties!Dalīties:

Vairāk

G Skatuves runas konkurss Lasīt vairāk

Skatuves runas konkurss 2023

Trešdien, 1.martā notika tradicionālais skolas skatuves runas konkurss. Šogad labākos katrā grupā uzzinājām Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa teātra muzejā.

G Silto džemperu dienas 2023 Lasīt vairāk

Silto džemperu dienas 2023

Silto džemperu dienas Ulbrokas vidusskolaā ir sākušās! Gaisa temperatūra telpās atkarībā no telpas novietojuma - no 18.4 līdz 22 grādiem. Bērni ar prieku uzvilkuši plediņus un arī zāļu tējas pieprasītas.