Galerija

3.klases - drāmas darbnīcā

Pateicoties iniciatīvas Latvijas skolas soma atbalstam, vakar un šodien 3.klases skolēni Rakstniecības un mūzikas muzejs darbinieku vadībā ļaujas drāmas darbnīcām. 3.c klase iedzīvojas Kārļa Skalbes pasakā "Kaķīša dzirnaviņas", 3.b iedzīvina Rūdolfa Blaumaņa "Velniņus", 3.d iestudē Viļa Plūdoņa pasaku "Eža kažociņš", bet 3.a klase ļaujas Ērika Ādamsona izdomātās "Čigānmeitēna Ringlas" piedzīvojumiem.

Dalībnieki kopīgi ar vadītājām lasīja pasaku, tērpās maskās un veidoja izrādi. Tā bija iespēja ieklausīties daiļdarba valodā, izjust tās ritmu, attīstīt tēlaino domāšanu un pašizpausmes prasmes kā literārā darba interpretētājiem. Skolēniem ļoti patika iejusties savā izvēlētajā tēlā. Visi darbojās ar ieinteresētību.

Nodarbības beigās tapa izrāde, kura tika demonstrēta klases audzinātājai. Ļoti vērtīga nodarbība, kuru var veiksmīgi sasaistīt ar latviešu valodas stundām, kad ir runa par minētajiem darbiem un autoriem.


Liels paldies pasākuma organizatoriem un vadītājām! Bija prieks sadarboties!Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.