Galerija

Ēnu diena 2023

Ēnu diena 2023

Šajā gadā Ēnu dienā piedalījās vairāk kā 300 Ulbrokas vidusskolas skolēni un ēnoja visdažādākās profesijas – būvinženieris, pneimatiskais inženieris, pasākumu vadītājs, administratīvo projektu vadītājs, sākumskolas skolotājs, zirgu un jātnieku treneris, kinologs, pirmsskolas sporta skolotājs, personāla vadītājs, tirgvedības speciālists, medicīnas iekārtu inženieris, digitālās pieredzes līderis, transporta līdzekļu reģistrators, apdrošināšanas speciālists, farmaceits, fizioterapeits, ainavu arhitekts, būvkonstrukciju inženieris, žurnālists un redaktors, tulkotājs, mazumtirdzniecības pārdevējs interneta veikalā, grāmatvedis, medicīnas māsa, tiesnesis, A/S “Swedbanka” karjeras centra vadītājs, restaurators, otrais pilots u.c.

Skolēnu atsauksmes

Linda Laura Balode (10. klase) ēnoja kinologu un tagad ir 100% pārliecināta par savas profesijas izvēli. Patīk šī darba ikdiena, kas ir radoša un interesanta un vienmēr prasa jaunu zināšanu apguvi. Šajā profesijā svarīga pacietība, rūpes, laba fiziskā sagatavotība.

Katrīna Erišķe (10. klase) ēnoja tulkotāju, terminoloģi, redaktori, Valsts valodas centrā. Katrīnas secinājumi pēc piedzīvotā ir sekojoši : “Protams, tas darba daudzums spēj būt milzīgs un laikietilpīgs un biedējošs, bet pats darbs ir interesants, visaptverošs, ļoti plašs pienākumu, rīku un joku ziņā. Šeit var uzzināt daudz jaunus faktus no dažādam jomām. Man tas šķiet interesanti. Kāpēc gan ne!?”

Alise Bļinova un Rebeka Čeipeša (7. klase) ēnoja sākumskolas skolotāju un uzzināja, ka svarīgas prasmes šajā profesijā ir - spēja risināt dažādas konfliktsituācijas, sadarboties ar vecākiem un rast veidus kā uzlabot skolēnu sekmes. Darbā nav rutīnas, jo bērni ir aktīvi un radoši visādā ziņā. Darbs prasa lielu atbildību.

Ilona Fiļipenoka (7.klase) ēnoja zirgu un jātnieku treneri. Šajā profesijā nekad nav garlaicīgi. Jāspēj komunicēt kā ar zirgiem tā arī ar cilvēkiem, jo katram ir savs raksturs un to ir svarīgi apzināties un saprast. Lai kļūtu par zirgu treneri nepieciešams skolā apgūt bioloģiju, psiholoģiju, kā arī visu to, kas attīsta inteliģenci un intuīciju. Noder arī valodu zināšanas, jo sadarbība starp treneriem ir starptautiska. Ilona saka: “Man ļoti patīk zirgi un skatoties uz savu treneri es saprotu, ka gribu būt kā viņa”.

 

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.