Galerija

Skatuves runas konkurss 2025

Šodien notika skolas skatuves runas konkurss. Katra klase bija izvirzījusi vienu - labāko dalībnieku. Sekojot tradīcijai, konkurss nenotiek skolā, bet gan citā vietā. Šoreiz - Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs. Konkursā dalībnieki spēkiem mērōjās piecās grupās: 1.klašu grupa, 2.-3.klašu grupa, 4.-6.klašu grupa, 7.-9.klašu grupa un 10.-12.klašu grupa.

Pēc konkursa skolēni gida pavadībā izstaigāja Ādolfa Alunāna māju un iepazinās ar viņa dzimtu un paradumiem. Nu jau ir zināmi uzvarētāji:
1.klašu grupā - Kerija Kukule
2.-3.klašu grupā - Henrijs Paurs
4.-6.klašu grupā - Eva Kukaine
7.-9.klašu grupā - Rebeka Emīlija Gavrilova
10.-12.klašu grupā - Loreta Katkēviča.

Visi uzvarētāji tagad gatavosies pārstāvēt skolu nākamajā kārtā.

Lepojamies un priecājamies!

Paldies skolotājiem un vecākiem par palīdzību bērnu sagatvošanā!
Dalīties:

Vairāk

G Svētku koncerts Lasīt vairāk

Svētku koncerts "Viju cauri Latviju" sākumskolā

Trešdien, 12.novembrī sākumskolā notika 1.-3.klašu koncerts "Viju cauri Latviju". "Mēs šodien kā lentīti vīsim cauri Latvijai - cauri dziesmām, dejām, vārdiem un priekšnesumiem, ko sagatvojuši mūsu klašu skolēni," teica koncerta vadītāja Anna no 3.klases.

G Lāčplēša diena 2025 Lasīt vairāk

Lāčplēša diena 2025

Pie skolas agrā rīta iedegtas sveces Latvijas kontūrā, klašu pārstāvji kopā ar skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem piedalījās pasākumā pie Lāčplēša ordeņa kavalieriem veltītā akmens, 9.klases devās uz Brāļu kapiem, bet 10.klašu skolēni devās uz Ulbrokas kapiem nolikt ziedus K. Vītiņa piemiņai.