Galerija

Sākumskolas skolēnu teātra festivāls

Izprotot to, ka Latvijā nav sākumskolas skolēnu teātru festivāla, un, novērtējot, cik tas bērniem ir svarīgi – uzstāties ne tikai savā skolā, ne tikai blakus esošajā pirmsskolas iestādē, bet parādīt arī savu varēšanu plašākai auditorijai, Ulbrokas vidusskola 2020.gada martā organizēja pirmo sākumskolu teātru festivālu. Šogad vēlējāmies atjaunot tradīciju, tāpēc aicinājām kolektīvus piedalīties sākumskolas skolēnu teātru festivālā “Spēlējam teātri!” Mūsu aicinājumam atsaucās daudzi kolektīvi un mēs varējām doties ceļojumā pa izrāžu pasauli. Rīgas Centra humanitārās vidusskolas teātra studija "Spogulis" parādīja Leona Paegles "Šarādes bērniem", Talsu 2.vidusskolas teātra pulciņš parādīja izrādi "Īkstīte", kas tapusi pēc Hansa Kristiana Andersena pasakas motīviem, Ulbrokas vidusskolas 2.-3.klašu teātra pulciņš parādīja Annas Ļenasas sarakstīto "Krāsu mošķi", savukārt Tīnūžu sākumskolas teātra pulciņš bija iestudējis skolotājas Katrīnas Dzenes sarakstīto "Lieldienas zaķu ciemā", bet Rīgas 74.vidusskolas teātra pulciņš bija atvedis izrādi "Smaragda pilsētas burvis", kas tapusi pēc Aleksandra Volkova darba motīviem, bet Rīgas 84.vidusskolas 2.-5.klašu teātra pulciņš uzstājās ar dzīvespriecīgo "Varēja būt trakāk", kas tapusi pēc Einatas Carfati darba motīviem. Berģu mūzikas un mākslas pamatskolas 2.c klase bija sagatvojusi Anitas Grīnieces sarakstīto darbu "Notikums ar Lieldienu olu", bet Baložu vidusskolas 2.-5.klašu teātra grupa "Sauleszaķis" parādīja izrādi "Suns un kaķis", savukārt Rīgas Purvciema vidusskolas teātra studija "Modus" parādīja leļļu teātra izrādi "Fabulas", kas tapusi pēc Ivana Krilova darba motīviem.

Visus atbraukušos sveica Ulbrokas vidusskolas eksperimentāli muzikālais ansamblis un 5.-9.klašu koris "Lec, saulīte". Visas izrādes vērtēja žūrija, un visi kolektīvi saņēma kādu nomināciju.

Tās bija divas dienas, kas bija piesātinātas ar smiekliem, mūziku un patīkamiem notikumiem. 
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.