Galerija

Sākumskolas skolēnu teātra festivāls 2024

10. un 11.aprīlī skolā notika īsti teātra svētki - gandrīz 200 sākumskolas skolēnu no Rīgas, Lielvārdes, Berģiem bija sabraukuši uz Sākumskolas skolēnu teātru festivāls. Skatītājiem bija iespēja piedzīvot 12 dažādas izrādes un uzvedumus gan drāmas teātra, gan leļļu teātra, gan arī objektu teātra tehnikās. Priecājāmies par Rīgas Centra humanitārā vidusskola teātra studijas 4.klašu grupu ar uzvedumu "Man ir zirgs, kas naktī dzied", Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola teātra pulciņu "Mazie smaidiņi", kas iejutās dažādu dzīvnieku lomās izrādē "Mūsu sētas Reksis", Rīgas 74.pamatskola teātra pulciņu ar dzīvespriecīgu izrādi "Lācītis dodas pasaulē", Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola sākumskolas teātra pulciņu ar jau zināmiem varoņiem no mīļas multenes "Ābolu maiss", Rīgas 85. pamatskola skatuves runas ļoti izzinošu uzvedumu par maizi "Neba maizepate gāja", Rīgas Teikas vidusskola "Mazo teātri" ar divām dzīvespriecīgām izrādēm "Tarkšķis lādē" un "Naftas vecene", Rīgas Purvciema vidusskola teātra studiju "Modus" ar trim izrādēm: arābu noskāņās veidoto "Kontakts", smieklīgo "Duetu" un ļoti elegento un neparasto "Balto pasaku", kā arī Rīgas 84. vidusskola 2.-5.klašu teātra pulciņa dalībniekus ar kustīgo un raibo izrādi "Pīters Pens".

Paldies skolas bērnu deju kolektīvam "Pastalnieki" par festivāla ieskandināšanu!
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.