Galerija

Nepareizā diena

Skolēnu pašpārvalde aicina visus, visus skolā piektdien, 13.maijā piedalīties akcijā "Nepareizā diena". Tās būtība ir "pārvērst savu tēlu" - skolotājiem un skolas darbiniekiem šajā dienā izskatīties kā skolēniem, bet skolēniem kā skolotājiem.

Šī ir iespēja parādīt un izjust ģērbšanās nozīmi. Parādīsim, kādi, pēc mūsu domām, izskatās jaunieši (der arī saplēstas bikses, treniņtērpi, dažādi aksesuāri - viss pēc jūsu ieskatiem). Taču skolēniem būs iespēja iejusties lietišķā stilā.

Dienai sākoties 3.klases meitenes bija bēdīgas - apģērbties kā skolotājai esot grūti, jo... skolotāja ģērbjoties ikdienā tāpat kā 3.klases meitenes. Skolotāji un skolas darbinieki šo dienu izbaudīja.  Izskatījās, ka skolēni arī. 

Kopbildē skolotāji, skolas darbinieki un pavisam neliela daļa "skolotāju" no 12.klases. 

Dalīties:

Vairāk

G Skatuves runas konkurss Lasīt vairāk

Skatuves runas konkurss 2023

Trešdien, 1.martā notika tradicionālais skolas skatuves runas konkurss. Šogad labākos katrā grupā uzzinājām Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa teātra muzejā.

G Silto džemperu dienas 2023 Lasīt vairāk

Silto džemperu dienas 2023

Silto džemperu dienas Ulbrokas vidusskolaā ir sākušās! Gaisa temperatūra telpās atkarībā no telpas novietojuma - no 18.4 līdz 22 grādiem. Bērni ar prieku uzvilkuši plediņus un arī zāļu tējas pieprasītas.