Galerija

Mentālā dārzniecība

"Tuvojoties pavasarim, arvien biežāk piedzīvojam fizisku un garīgu izsīkumu. Tāpēc šodien rosinu Jūs pievērsties mentālai dārzkopībai un aizdomāties par to, ko izvēlamies “laistīt”? Šodien es aicinu Jūs izgaršot, izpētīt un izprast četras pamatemocijas –
PRIEKU, DUSMAS, SKUMJAS un BAILES," tā sākas skolas Atbalsta dienesta vadītājas un psiholoģes Agneses Asperes uzruna kolēģiem kādā starpbrīdī. Gatavojoties šim īsajam, bet svarīgajam pasākumam, Agnese pati izšuva galdautu un parūpējās par estētisku vizuālo noformējumu. Kolēģe Daina Cielava savukārt parūpējās par muzikālo noformējumu, tā, ka pārējiem atlika tikai baudīt! Skolotāji vienmēr bijuši azartiski un humora pilni, tāpēc starpbrīdī skanēja dziesma un smiekli. Zvanam skanot, uzmundrināti un spēka pilni skolotāji atkal devās klasēs. Starpbrīdis bija beidzies.

Lai mentālā dārzniecība ir nevis pārdzīvojums, bet piedzīvojums!


Dalīties:

Vairāk

G Skatuves runas konkurss Lasīt vairāk

Skatuves runas konkurss 2023

Trešdien, 1.martā notika tradicionālais skolas skatuves runas konkurss. Šogad labākos katrā grupā uzzinājām Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa teātra muzejā.

G Silto džemperu dienas 2023 Lasīt vairāk

Silto džemperu dienas 2023

Silto džemperu dienas Ulbrokas vidusskolaā ir sākušās! Gaisa temperatūra telpās atkarībā no telpas novietojuma - no 18.4 līdz 22 grādiem. Bērni ar prieku uzvilkuši plediņus un arī zāļu tējas pieprasītas.