Galerija

JA Latvia finanšu pratības konkursu uzvarētāji

Zināmi JA Latvia finanšu pratības konkursu uzvarētāji no Ulbrokas vidusskolas

 

JA Latvia finanšu pratības un radošuma konkursi “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasaku konkurss” tiek rīkots jau vairākus gadus un arī Ulbrokas vidusskolas skolēniem ir iespēja tajos piedalīties.

1.-4.klāsu skolēniem ir iespēja piedalīties konkursā “Mana vārdnīciņa”, savukārt, 4.-9.klašu skolēniem var piedalīties konkursā "Biznesa pasaka".

Visus sagatavotie darbi tiek iiesniegti JA Latvia, ko pēc tam izskata žūrija un apbalvošanai izvirza labākos ideju autorus.

Žuriju pārstāvēja: Pepco, Apollo Skypark, Finanšu ministrijas un pretkrāpšanas kustībai #Atkrāpies, Konkurences padomei, Latvijas valsts meži, Latvijas Privāto vēsturisko ēku asociācijai, Ilustrētā Junioriem.

Visi 2023./2024. mācību gada “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasaku konkurss laureāti tika aicināti piedalīties apbalvošanas pasākumā, kas norisinājās pie konkursu atbalstītājiem “Apollo Skypark” 2024. gada 13. februārī. 

 

Kā Ulbrokas vidusskolai veicās? 

"Mana vārdnīciņa":

2.vieta - Dināna Šulte 2.b klase (skolotāja Renāte Supe)

 

"Biznesa pasaka":

3.vieta - Ralfs Peļņa, Matilde Pelša 5.d klase (skolotāja Jana Prancāne)

2.vieta - Elza Briede, Marta Kalnroze 4.a klase (skolotāja Juta Bernāne)

1.vieta - Jēkabs Dežurovs 4.b klase (skolotāja Guna Mūriņa)

 

Paldies skolotājiem, vecākiem un skolēniem!

Dalīties:

Vairāk

G 1.b klases ekskursija uz Naukšēniem un Rūjienu Lasīt vairāk

1.b klases ekskursija uz Naukšēniem un Rūjienu

Pirms brīvlaika 1.b klase devās aizraujošā mācību ekskursijā uz Naukšēnu brūzi, kur skolēni noskatījās filmiņu par ūdens ceļu un “Valmieras minerālūdens” ražošanu.

G KiVa prezentācijas pasākums 1.klasēm 2025 Lasīt vairāk

KiVa prezentācijas pasākums 1.klasēm 2025

26.septembrī visi pirmklasnieki iepazinās ar kādu programmu skolā, kurai arī viņi būs piederīgi. Šīs programmas nosaukums ir KiVa.