Galerija

JA Latvia finanšu pratības konkursu uzvarētāji

Zināmi JA Latvia finanšu pratības konkursu uzvarētāji no Ulbrokas vidusskolas

 

JA Latvia finanšu pratības un radošuma konkursi “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasaku konkurss” tiek rīkots jau vairākus gadus un arī Ulbrokas vidusskolas skolēniem ir iespēja tajos piedalīties.

1.-4.klāsu skolēniem ir iespēja piedalīties konkursā “Mana vārdnīciņa”, savukārt, 4.-9.klašu skolēniem var piedalīties konkursā "Biznesa pasaka".

Visus sagatavotie darbi tiek iiesniegti JA Latvia, ko pēc tam izskata žūrija un apbalvošanai izvirza labākos ideju autorus.

Žuriju pārstāvēja: Pepco, Apollo Skypark, Finanšu ministrijas un pretkrāpšanas kustībai #Atkrāpies, Konkurences padomei, Latvijas valsts meži, Latvijas Privāto vēsturisko ēku asociācijai, Ilustrētā Junioriem.

Visi 2023./2024. mācību gada “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasaku konkurss laureāti tika aicināti piedalīties apbalvošanas pasākumā, kas norisinājās pie konkursu atbalstītājiem “Apollo Skypark” 2024. gada 13. februārī. 

 

Kā Ulbrokas vidusskolai veicās? 

"Mana vārdnīciņa":

2.vieta - Dināna Šulte 2.b klase (skolotāja Renāte Supe)

 

"Biznesa pasaka":

3.vieta - Ralfs Peļņa, Matilde Pelša 5.d klase (skolotāja Jana Prancāne)

2.vieta - Elza Briede, Marta Kalnroze 4.a klase (skolotāja Juta Bernāne)

1.vieta - Jēkabs Dežurovs 4.b klase (skolotāja Guna Mūriņa)

 

Paldies skolotājiem, vecākiem un skolēniem!

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.