Galerija

Izbraukuma pedagoģiskās padomes sēde

Pedagoģiskās padomes sēdē direkotrs Normunds Balabka pajautāja: "Kā kļūt par ideālu skolotāju?" Kamēr zāle mēģināja atbildēt uz šo jautājumu, direktors atbildēja pats: "Mācīties pašiem. Kad mums kā skolotājiem vairs nebūs vēlme mācīties pašiem, mēs neko vairs nevarēsim iemācīt citiem un citi vairs neko nevarēs iemācīties no mums..."

Un tā nu mēs visi Limbažos mācījāmies! Sākām ar vēsturi Limbažu muzejā, mācījāmies likt zīmogus un atgriezāmies Dziesmu svētku pirmssākumos pie Baumaņu Kārļa. ģeogrāfijas stundā izstaigājām Limbažu ieliņas. Mājturības un dizaina ietvaros iedvesmojāmies Sudraba muzejā un devāmies saprast maizes tapšanas procesu Lielezera maiznīcā. Pēc tam apkopojām pagājušā gada rezultātus pedagoģiskās padomes sēdē Limbažu vidusskolā un tad devāmies izbaudīt pagarināto grupu Lielezera krastā. 

Dienas laikā iepazināmies ar jaunajiem kolēģiem:
pedagoga palīgu Annu Kļaviņu, 
latviešu valodas un literatūras skolotāju Dārtu Šulci, 
pedagoga palīgu baseinā Mārtiņu Pavlovski, 
dizaina un tehnoloģiju skolotāju Ingu Kalniņu, 
bioloģijas skolotāju Oskaru Staņu, 
angļu valodas skolotāju Adeli Melderi, 
datorikas skolotāju Annu Borni un
dienas dežurantu Initu Jēkabsoni.
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.