Galerija

Sākumskolas beigšanas svētki 2024

21.maijā sākumskolas beigšanas svētkus svinēja 3.a, 3.b, 3.c un 3.d klases skolēni. Jau iepriekš, māmiņas kopā ar skolotājām sagatvoja bērniem pārsteigumu - baltās cepurītes, ko svētku dienā skolēni ieraudzīja uz saviem galdiem. Cik ļoti viņi priecājās! Atceroties sākumskolas laikus, bērni visvairāk novērtēja dažādo pieejamo pulciņu klāstu, ekskursijas, sporta iespējas un draudzību. Klašu audzinātājas: Svetlana Pavāre, Ivetta Sirica un Antra Lazdiņa nākamajā gadā satiks savas jaunās audzināmās klases, bet skolotāja Jūlija Griba arī turpmāk soļos kopā ar savu audzināmo klasi.
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.