Galerija

Motivācijas sistēmas dalībnieki dodas braucienā

Pēc motivācijas sistēmas balvas – brauciena uz AHAA centru Igaunijā, lielākā daļa dalībnieku to novērtēja kā labu. Statistikas datos brauciens ieguva 4,31 punktu no 5 iespējamiem. Vairums aptaujāto atzina, ka jutās gandarīts, jutās šo ekskursiju pelnījis un bijis pārsteigts, kad uzzinājis, ka piedalīsies šajā braucienā.

Jautāti, kas visalabāk paticis ekskursijā, Jaunieši atbildēja, ka “patika pilnīgi viss”, bet īpaši tika izcelta greizā māja un AHAA centra nakts nometne. Savukārt, novērtējot personiskos ieguvumus pēc ekskursijas, viņi atzina, ka ieguvuši vairāk informācijas, kas var noderēt dzīvē, kā arī interese par zinātni kļuvusi lielāka.

Izsakot savas cerības par turpmākajām balvām   motivācijas sistēmas laureātiem, izskanēja, ka gribētos nakts ekspedīciju, kā arī paviesoties citas kaimiņu valstu nozīmīgajās vietās.

 Starp citu, arī novērtējot pašu motivācijas sistēmu, jaunieši tai devuši 4,42 punktus no 5 iespējamiem, pamatojot, ka tā ir godīga un uzvar labākie, kā arī piebilstot, ka tā motivējot būt par līderi klasē. 

 

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.