Galerija

Kvests pirmklasniekiem 2023

Ulbrokas vidusskolā par tradīciju jau ir kļuvis 1.klašu skolēnu KVESTS, kura laikā bērniem ir iespēja spēles veidā iepazīties ar skolas Atbalsta jomas speciālistiem.
Šogad kvests noritēja piektdienā, 13.oktobrī, tādā veidā pasargājot skolēnus no iespējas šajā "biedējošajā" dienā saņemt negatīvus vērtējumu un piezīmes, bet visiem brīvprātīgi iepazīties ar skolas medmāsu, psihologu, sociālo pedagogu, paviesosies skolas bibliotēkā.

Bērniem bija iespēja gūt priekšstatu par mūsu emociju pasauli, iemācīties tikt galā ar dusmām, iepazīt pašpalīdzību un paviesoties skolas "sirdī" - skolas bibliotēkā. Ne mazāk interesanta bija iespēja arī iepazīties ar cilvēku, kurš pirmais katru rītu viņus sagaida skolā - skolas dežuranti, lai turpmāk nākot uz skolu mēs varētu pasmaidīt viens otram un sasveicināties kā ar senu draugu un tas varētu būt pozitīvsis impulss visai dienai.

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.