Galerija

KiVa prezentācija 2.klasēm

Sākot ar šo mācību gadu, skolā tiek ieviesta KiVa programma. Programmu “KiVa” ir starptautiska pierādījumos balstīta programma bulinga (pārdarīšanas jeb ņirgāšanās) izplatības mazināšanai un novēršanai skolās, piedāvājot strukturēti organizētu darbu ar bērniem 6–16 gadu vecumā (no 1. līdz 9. klasei). Mūsu skolā programmu īstenos no 1.klases līdz 6.klasei. 

Lai skolēni uzzinātu par programmu, katrai klašu grupai skolas KiVa treneri -  Liene Feodorova, Evita Usāne, Santa Ķempele, Zanda Pelše un Agnese Aspere - sarīkoja prezentācijas pasākumu, kura laikā bērni uzzināja, kas ir bulings, kādi ir šīs programmas mērķi, un katrs ar savu plaukstu apstiprināja gatavību 365 dienas nedarīt nevienam pāri.

VIDEO Kolektīvais apskāviens 

VIDEO sirsniņas
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.