Galerija

Ulbrokas vidusskolas skolēni kļūst par laureātiem Junior Achievement Latvia rīkotajā finanšu pratības konkursā

Arī šogad Junior Achievement Latvia rīkoja Finašu pratības konkursu, uz otro atlases kārtu bija saņēmuši vairāk kā 240 skolēnu darbus konkursam "Biznesa pasakas" un 284 vārdnīciņas  konkursam "Mana vārdnīciņa" no skolēniem visā Latvijā, tai skaitā arī Ulbrokas vidusskolas skolēnu darbus, kuri iekļuva starp labākajiem.

Konkursu “Mana vārdnīciņa” vērtēja Latvijas Bankas speciālistu žūrijas komisija, savukārt Biznesa pasakas ar laimīgām beigām vērtēja - LR Konkurences padome, LR Saeima, Latvijas Nacionālais teātris, Latvijas valsts mežiLatvijas Privāto vēsturisko ēku asociācija, Apollo Skypark, Pepco, Dienas mediju žurnāla Ilustrētā Junioriem žurnālisti.

Starp 284 vārdnīcām tika izvēlētas 24, un Ulbrokas vidusskolas skolniece Diāna Šulte kļuva par vienu no labāko darbu “Mana vārdnīciņa” laureāti.

Savukārt, no 240 saņemtajiem “Biznesu pasaku” darbiem Ulbrokas vidusskolas meitenes – Terēze Barkāne, Marta Libeka, Alise Ziediņa, Daniela Ozola un Kristīne Sprukse – iekļuva labāko 48 laureātu sarakstā.

Paldies uzņēmīgajiem skolēniem, atbalstošajiem vecākiem, skolotājām Janai Prancānei un Ingai Buivitei.

 

Ulbrokas vidusskolas

JA Latvia konsultante un

SMU interešu izglītības skolotāja

Renāte Supe

Dalīties:

Vairāk

J Pirmklasnieku vecāku sapulce Lasīt vairāk

Aicinām topošo pirmklasnieku vecākus uz sapulci

5. jūnijā pulksten 18:30 tiek organizēta 2023./2024. mācību gada pirmklasnieku vecāku tiešsaistes (MS Teams) sanāksme.

Topošie pirmklasnieki iepazīstas ar skolu Lasīt vairāk

Topošie pirmklasnieki iepazīstas ar skolu

Trešdien, 11.maijā, skolā gandrīz 100 bērnu vairāk. Ar skolu atnākuši iepazīties topošie pirmklasnieki no Pii Pienenīte.