Galerija

ERUDĪTS 2022

Šī gada 22. novembrī 3. klašu audzēkņiem bija iespēja piedalīties skolas rīkotajā konkursā ,,Erudīts’’ par tematu ,,Mana Latvija’’. Konkursa mērķis bija rosināt skolēnu interesi par matemātiku, dizainu un tehnoloģijām, tai skaitā latviešu valodu, dabas un sociālās zinības, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un praktiskās iemaņas, attīstīt patriotismu, veicināt sākumskolas izglītojamo un skolotāju sadarbību. Erudīta komandas demonstrēja savas prasmes, zināšanas  dažādos priekšmetos un caurviju prasmi, pieredzi. Katru klasi pārstāvēja komanda no 5 dalībniekiem. Komandas atbalstīja klases biedri, kuri veidoja atbalsta plakātus un izdomāja atbalsta saukļus. Interaktīvajā konkursā iespēja pārbaudīt savas zināšanas bija arī atbalstītājiem.

Komandām vajadzēja pētīt teikas par Latvijas pilīm, veikt uzdevumus par vārdšķirām latviešu valodā, veidot teikumus, meklēt informāciju, stādīt diagrammu, risināt atjautības interaktīvajā viktorīnā demonstrēt savas zināšanas par Latvijas dabu un kultūras dzīvi, kā arī salikt puzli no ģeometriskām figūrām.

Skolēni aktīvi iesaistījās pasākumā, demonstrēja savu erudīciju, pārbaudīja savas zināšanas, atbalstīja viens otru.

1.vietu ieguva 3.a un 3.b klases,
2 vietu ieguva 3.c klase un
3. vietu 3.d klase.

Paldies 3. klašu audzinātājām: Ritai Moženaitei, Linai Vozņarskai, Aijai Apinei-Eimanei un Evijai Mežapuķei par ieguldīto darbu konkursa organizācijā.

Lina Vozņarska

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.