Galerija

Drošības diena

Drošības dienu organizēja Ropažu novada Pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu, Inčukalna Brīvprātīgo ugusdzēsēju biedrību, Valsts Ieņēmuma dienesta Muitas pārvaldes Kinoloģijas nodaļu un Ceļu satiksmes drošības direkciju. Mazie drīkstēja pasēdēt gan pie policijas auto stūres (ak, kā skanēja auto radītie brīdinājuma signāli!), gan pie ugunsdzēsēju auto stūres, gan arī uz īpašām iekārtām izbaudīt auto trieciena brīdi, kā arī izkāpt no auto, kas sagāzies uz jumta. Bērniem acis zibēja uz visām pusēm un bija ļoti grūti saprast, kas patīk vislabāk. 


Īpaši apmācīts suns meklē naudu

Spēle par ceļa zīmēm

Kā ir tad, kad notiek auto sadursme

#RopazunovadaPasvaldibaspolicija
#VUGD
#LatvijasMuita
#VID
#CSDD
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.