Galerija

Apliecību svētki pirmklasniekiem

Šodien skolā valdīja svētki un sacensību gars. Kamēr vieni pirmklasnieki uzzināja, ko nozīmē piederēt skolai, klausījās 4.-9.klašu eksperimentāli instrumentālā ansambļa sveicienu, kā arī saņēma savu pirmo skolas dokumentu - ISIC karti, tikamēr citi piedalījās pavisam nopietnā skolas kvestā. Tā ir spēle, kuras laikā skolēniem nācās atminēt dažādu profesiju pārstāvjus skolā, atrast viņu kabinetus un risināt viņu uzdotos uzdevumus. Spēles laikā bērni iepazinuši "Jūtu karaļvalsti",  iemācījušies tikt galā ar dusmām, iepazinuši pirmās palīdzības paņēmienus (tajā skaitā uzzinājuši, ka uz puniem var smērēt arī sviestu!), pārbaudījuši savu vērīgumu un dalījušies ar saviem iespaidiem par grāmatu lasīšanu. Šī bija viena vareni satraucoša un darbīga diena!
Dalīties:

Vairāk

G Skatuves runas konkurss Lasīt vairāk

Skatuves runas konkurss 2023

Trešdien, 1.martā notika tradicionālais skolas skatuves runas konkurss. Šogad labākos katrā grupā uzzinājām Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa teātra muzejā.

G Silto džemperu dienas 2023 Lasīt vairāk

Silto džemperu dienas 2023

Silto džemperu dienas Ulbrokas vidusskolaā ir sākušās! Gaisa temperatūra telpās atkarībā no telpas novietojuma - no 18.4 līdz 22 grādiem. Bērni ar prieku uzvilkuši plediņus un arī zāļu tējas pieprasītas.