Galerija

Almanaha "10 par rakstīšanu" redakcija un rakstītāji dodas izbraukumā

Vēsā oktobra trešdienā Almanaha redkolēģija un tā mīļie rakstītāji devas apciemot Eduarda Veidenbauma dzimtās mājas – "Kalāčus". Pēc ilga brauciena ar autobusu, mēs nonācām “Kalāču” mājas, kas tagad ir muzejs. Tur piedalījāmies diskusijās, uzzinājām vairāk par Veidenbauma dzeju, viņa dzīves stāstu, vērtībām un hobijiem. Tāpat uzzinājām par viņa ģimeni, draugiem un viņu stāstus.

Mums bija iespēja redzēt Veidenbauma studiju, kurā viņš strādāju, mācījās un smēlās iedvesmu savai dzejai. Pēc muzeja izstaigāšanas mēs devāmies uz telpu, kurā Almanaha redkolēģija prezentēja rakstītāju darbus un apbalvoja viņus. Lai noslēgtu ceremoniju, mēs uzņēmām kopbildi pie Veidenbauma pieminekļa.

Pēc jaukās vizītes “Kalāčos” turpinājām savu ceļu tālāk uz Liepas kapiem, kur apmeklējām Veidenbauma un viņa kuplās ģimenes pēdējo atdusas vietu.  

Paldies Almanaha “10 par rakstīšanu” redkolēģijai un radošajiem rakstītājiem par neaizmirstamo brauciena pieredzi.

 

Elizabete Skrodele, Līva Puķīte, Kerija Ķempele 8.c

Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.