Galerija

Almanaha "10 par rakstīšanu" redakcija un rakstītāji dodas izbraukumā

Vēsā oktobra trešdienā Almanaha redkolēģija un tā mīļie rakstītāji devas apciemot Eduarda Veidenbauma dzimtās mājas – "Kalāčus". Pēc ilga brauciena ar autobusu, mēs nonācām “Kalāču” mājas, kas tagad ir muzejs. Tur piedalījāmies diskusijās, uzzinājām vairāk par Veidenbauma dzeju, viņa dzīves stāstu, vērtībām un hobijiem. Tāpat uzzinājām par viņa ģimeni, draugiem un viņu stāstus.

Mums bija iespēja redzēt Veidenbauma studiju, kurā viņš strādāju, mācījās un smēlās iedvesmu savai dzejai. Pēc muzeja izstaigāšanas mēs devāmies uz telpu, kurā Almanaha redkolēģija prezentēja rakstītāju darbus un apbalvoja viņus. Lai noslēgtu ceremoniju, mēs uzņēmām kopbildi pie Veidenbauma pieminekļa.

Pēc jaukās vizītes “Kalāčos” turpinājām savu ceļu tālāk uz Liepas kapiem, kur apmeklējām Veidenbauma un viņa kuplās ģimenes pēdējo atdusas vietu.  

Paldies Almanaha “10 par rakstīšanu” redkolēģijai un radošajiem rakstītājiem par neaizmirstamo brauciena pieredzi.

 

Elizabete Skrodele, Līva Puķīte, Kerija Ķempele 8.c

Dalīties:

Vairāk

G Skatuves runas konkurss Lasīt vairāk

Skatuves runas konkurss 2023

Trešdien, 1.martā notika tradicionālais skolas skatuves runas konkurss. Šogad labākos katrā grupā uzzinājām Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa teātra muzejā.

G Silto džemperu dienas 2023 Lasīt vairāk

Silto džemperu dienas 2023

Silto džemperu dienas Ulbrokas vidusskolaā ir sākušās! Gaisa temperatūra telpās atkarībā no telpas novietojuma - no 18.4 līdz 22 grādiem. Bērni ar prieku uzvilkuši plediņus un arī zāļu tējas pieprasītas.