Galerija

3.d klase ieskandina Lieldienas

Ceturtdien, visas dienas garumā skolēni veica dažādas aktivitātes par un ap Lieldienām. Katram skolēnam bija jākļūst par zaķēnu, bez šablona un trafareta, pašiem radoši bija jāizdomā zaķa ausis. Vēlāk skolēni grupās veica dažādas aktivitātes - lika Lieldienu puzli, ko pārveidoja par apsveikumu, atbildēja uz 15 jautājumiem par Lieldienām, sakārtoja tautasdziesmu rindas pareizā secībā, aplicēja zaķi, izmantojot tikai ģeometriskas figūras, izmantojot kartupeli kā zīmogu, radīja olu krāsu nospiedumus. Vēlāk devāmies ārā, kur veicām aktivitātes, kas ir gan tradicionālas, gan ieviesām jaunas aktivitātes.

Jautrības un smieklu netrūka!
3.d klase vēl priecīga Lieldienas!
Dalīties:

Vairāk

G Mācību gada noslēgums 2024 Lasīt vairāk

Mācību gada noslēgums 2024

Skolas somas nomainījušās pret citām, pēdējie apskāvieni šajā mācību gadā, pēdējās klasesbiedru bildes un bildes ar skolotāju šajā mācību gadā, pēdējā rezultātu salīdzināšana šajā mācību gadā un tad jau šis mācību gads ir aizlidojis un laiks atpūtai.

G KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm Lasīt vairāk

KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klasēm

Šodien skolā notiek KiVa gada noslēguma pasākums 1.-3.klašu skolēniem. Tā ietvaros bērni gan piedalās viktorīnā, gan pilda radošos uzdevumus, gan piedalās saliedēšanās pasākumos.