Jaunumi

Vebinārs "Uzvedības problēmu izpratne pārejas posmā"

Lai pusaudzis labi justos skolā, nepietiek ar lasītprasmi un matemātiskajām zināšanām. Skola – tas ir mazs dzīves modelis, kur notiek dažādi sociāli procesi, un spēja tos pamanīt, saprast, harmoniski reaģēt uz tiem, noteiks, cik viegli un vienkārši pusaudzis iekļausies kolektīvā, atradīs draugus, domubiedrus un spēs risināt dažādas sarežģītas situācijas.

Pārejas vecums, krīze un nenoteiktība sabiedrībā var radīt dažādus uzvedības izaicinājumus gan pusaudzim individuāli, gan grupu dinamikā, gan visai klasei.
Kā izprast pusaudža uzvedību? Kā uzklausīt? Kā sarunāties? Kā palīdzēt un atbalstīt?
Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem tiks rastas atbildes uzvediba.lv vadītājas Līgas Bērziņas vadītajā vebinārā “Uzvedības problēmu izpratne pārejas posmā”.

Vebinārs paredzēts 5.-7.klašu skolēnu vecākiem.

Meeting ID: 852 2286 2138
Passcode: 075496
Dalīties:

Vairāk

Darba organizācija 6.aprīlī Lasīt vairāk

Darba organizācija 6.aprīlī

Pamatojoties uz Vispārējās izglītības likuma 35. panta 1. punktu un 45. panta 1. punktu, ceturtdien, 6. aprīlī mācību darbs tiek organizēts kā pirms svētku dienā. Lieldienu brīvdienas no 7. līdz 10. aprīlim.

Soļu izaicinājums Lasīt vairāk

Piedalies izaicinājumā #walk15!

Pavasaris ir klāt, tāpēc mūsu skola sadarbībā ar Walk15 aicina izkustēties un soļot kopā! No 1.līdz 30.aprīlim skolēniem ir iespēja piedalīties izaicinājumā un pārvietoties vairāk ar kājām.