Jaunumi

Ulbrokas vidusskolai apstiprināts Erasmus+ projekts

2023./2024.mācību gadā Ulbrokas vidusskolā tika izveidota skolotāju darba grupa, lai pieteiktu skolu Erasmus+ projektam. Projekta pieteikumā tika akceptētas tādas vērtības kā cilvēka cieņa, vienlīdzība un iekļaujošā vide. Ņemot vērā, ka Ulbrokas vidusskolai ir Ekoskolas statuss un Zaļais karogs, piesakot projektu arī tam tika piešķirta vērība, pieminot "zaļās" ceļošanas iespējas.

Maija izskaņā no Erasmus+ departamenta tika saņemta vēstule, ka Ulbrokas vidusskolas projekts tiek apstiprināts un piešķirta dotācija projektam.

Ulbrokas vidusskola tika apstiprināta projektam KA 122 - SCH-Short-term projects for mobility of learners and staff in school education.

 

Ulbrokas vidusskolas

Erasmus+ darba grupa

Dalīties:

Vairāk

J Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē Lasīt vairāk

Uzņemšanas rezultāti mācībām 10.klasē

Pamatojoties uz Ulbrokas vidusskolas 10.klases uzņemšanas komisijas 12.07.2024. gada lēmumu par pretendentu iesniegumu izskatīšanu un izvērtēšanu atbilstoši uzņemšanas kārtības prasībām, ir pieņemts lēmums 2024./25. mācību gadā veidot vienu 10.klasi un tiek uzņemti šādi pretendenti (pēc reģistrācijas nr. 1-54/2024/…):

J Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti Lasīt vairāk

Zināmi 9.klašu centralizēto eksāmenu rezultāti

Ulbrokas vidusskola lepojas ar saviem 9.klašu absolventiem. Ar prieku paziņojam, ka arī šajā, 2023./2024. mācību gadā mums ir izdevies sasniegt augstākus valsts centralizēto eksāmenu rezultātus nekā tas ir vidēji valstī.