Jaunumi

Kas skolā izmainījies vasarā?

Tradicionāli visi remontdarbi skolā notiek vasarā, kad nenotiek mācību sezona un skolēnu plūsmas nav. Šogad remontdarbos iztērēti ap 110 tūkstošiem eiro.

 

Daļēji veikta skolas ēkas priekštelpas renovācija

Skolas priekštelpā nomainīts grīdas segums un sienu krāsojums. Nākamajā vasarā paredzēts pilnībā pabeigt priekštelpas renovāciju. Tiks mainītas ieejas durvis – esošo durvju vietā uzstādīs automātiskās durvis un tādējādi tiks paaugstināta arī energo efektivitāte. Tāpat plānots reorganizēt arī ēkas dežuranta darba vietu, video novērošanas centru pārvietojot uz citu tam piemērotu telpu skolas 1.stāvā, lai uzlabotu datu aizsardzības prasību izpildi. Pati ēkas dežuranta darba vieta tiks veidota no jauna, atbilstoši iepriekš izstrādātam ēkas dizaina projektam.

 

Pabeigta grīdu nomaiņa 2.stāvā

Saskaņā ar iepriekš izstrādāto ēkas dizaina projektu, pabeigta grīdu nomaiņa 2.stāvā un mainīts sienu krāsojums. Vairākās mācību klasēs veikti nepieciešamie remontdarbi.

Dalīties:

Vairāk

J Dalība Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā Lasīt vairāk

Dalība Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā

"Pateicamies Jums, Jūsu skolas skolotājiem un skolēniem par dalību Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā ICCS 2022," teikts saņemtajā ziņojumā par rezultātu.

J apsveikums Latvijas 105.dzimšanas dienā Lasīt vairāk

Sveicam svētkos!

Ulbrokas vidusskolas apsveikums svētkos