Jaunumi

Kapsulas iemūrēšanas pasākums

20. jūnijā Ulbrokas vidusskolas sākumskolas piebūves pamatos svinīgi iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākotnes paaudzēm. Svinīgajā pasākumā ar uzrunu visus pagodināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, Ropažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Vita Paulāne, būvniecības uzņēmuma SIA “LAGRON” valdes loceklis Nikolajs Ružanskis, autoruzraudzības uzņēmuma SIA “BM-projekts” projektu vadītājs Toms Priede, SIA “BaltLine Globe” atbildīgais būvuzraugs Kristaps Priede un Ubrokas vidusskolas direktors Normunds Balabaka. Pasākumā piedalījās priekšsēdētājas vietnieki Ainārs Vaičulens un Haralds Burkovskis, pašvaldības deputāti, vidusskolas pedagogi un skolas Padomes pārstāve, pašvaldības iestāžu vadītāji un speciālisti.

Kapsulā ievietotajā vēstījumā aprakstīts Ropažu novada darbs pie izglītības attīstības, vēsturiskos faktus par skolas dibināšanu un attīstību. "Šis notikums ir ļoti simbolisks," savā uztunā teica skolas direktors Normunds Balabka. "Šogad skolai aprit 30 pastāvēšanas gadu jubileja. Mēs esam to nosvinējuši un atcerējušies visus tos cilvēkus, kas ieguldījuši darbu no skolas pirmā akmens ielikšanas līdz pat šim brīdim."

Paldies vārdi par atbalstu skanēja gan Izglītības un zinātnes ministrijai, gan Vides un reģionālās attīstības ministrijai.

Ceram, ka jau pēc gada varēsim svinēt sākumskolas piebūves atklāšanas svētkus. 
Dalīties:

Vairāk

Skola turpina attīstīties Lasīt vairāk

Skola turpina attīstīties

Pēdējās augsta dienās skola dūc kā bišu strops – skolotāji, skolas darbinieki rosās, lai sagaidītu skolēnus atjaunotās, uzlabotās, tīrās telpās. Visu vasaru skolā notika uzlabošanas darbi, kā rezultātā modernizētas datorikas klases, izveidots dabaszinību kabinets 4.-6.klasēm, izveidots IT atbalsta punkts, kā arī tiek modernizēts iekšējā internet (LAN) tīkls. Pārmaiņas skārušas citas telpas. Kopējās remonta darbu izmaksas skolā – 68 tūkstoši eiro.