Jaunumi

Mēs lepojamies!

Mācību gads strauji tuvojas beigām un esam apkopojuši šī gada sasniegumus. Šodien notika tradicionālais Ulbrokas vidusskolas pasākums - olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana uz kuģīša. Ar prieku sveicām daudzos - 59 - uzvarētājus:

Daniela Ozola 10. klase Atzinība ķīmijas 65. olimpiāde

Margarita Krutova 10. klase Atzinība ķīmijas 65. olimpiāde

Simone Šapale-Mamošina 10. klase 1. vietu ķīmijas 65. olimpiāde

Adrija Šmite 11. klase 1. vietu angļu valodas 53. olimpiāde

Haralds Gurtiņš 11. klase 2. vietu bioloģijas 46. olimpiāde

Haralds Gurtiņš 11. klase Atzinība latviešu valodas 50. olimpiāde

Līna Zvirbule 11. klase 3. vietu bioloģijas 46. olimpiāde

Roberts Duļbinskis 11. klase 1. vietu bioloģijas 46. olimpiāde

Roberts Duļbinskis 11. klase 2. vietu vēstures 29. olimpiāde

Roberts Duļbinskis 11. klase Atzinība fizikas 74. olimpiāde

Elīna Rumpa 12. klase Atzinība latviešu valodas 50. olimpiāde

Emīls Rasmuss Sadovskis 12. klase 1. vietu latviešu valodas 50. olimpiāde

Mārtiņš Priekulis 12. klase 2. vietu angļu valodas 53. olimpiāde

Milāna Auziņa 12. klase 2. vietu bioloģijas 46. olimpiāde

Roberts Duļbinskis 12. klase 2. vietu ķīmijas 65. olimpiāde

Anna Ziņģe 4. klase 2. vietu angļu valodas 53. olimpiāde

Gustavs Salmanis 4. klase Atzinība angļu valodas 53. olimpiāde

Marta Kalnroze 4. klase Atzinība angļu valodas 53. olimpiāde

Amanda Hauka 5. klase 3. vietu latviešu valodas 50. olimpiāde

Elza Ziņģe 5. klase 2. vietu angļu valodas 53. olimpiāde

Emīlija Stalidzāne 5. klase Atzinība latviešu valodas 50. olimpiāde

Ēriks Bondars 5. klase 1. vietu alternatīvās svešvalodu jomas (krievu valodas (svešvalodas)) olimpiāde "Sniegpulkstenīte"

Karlīna Krūmiņa 5. klase Atzinība angļu valodas 53. olimpiāde

Karolīna Znotiņa 5. klase 2. vietu latviešu valodas 50. olimpiāde

Kārlis Bērziņš 5. klase Atzinība latviešu valodas 50. olimpiāde

Kārlis Bērziņš 5. klase Atzinība matemātikas 74. olimpiāde

Loreta Guļāne 5. klase 3. vietu angļu valodas 53. olimpiāde

Loreta Guļāne 5. klase Atzinība matemātikas 74. olimpiāde

Madara Anuševica 5. klase 3. vietu latviešu valodas 50. olimpiāde

Madara Anuševica 5. klase 3. vietu matemātikas 74. olimpiāde

Matilde Pelša 5. klase 3. vietu latviešu valodas 50. olimpiāde

Elīza Fokerote 6. klase Atzinība latviešu valodas 50. olimpiāde

Emīls Jansons 6. klase Atzinība angļu valodas 53. olimpiāde

Katrīna Cīrule 6. klase 3. vietu matemātikas 74. olimpiāde

Edgars Dane 7. klase 2. vietu matemātikas 74. olimpiāde

Linda Gorbunova 7. klase Atzinība alternatīvās svešvalodu jomas (krievu valodas (dzimtās)) olimpiāde "Sniegpulkstenīte"

Markuss Točs 7. klase 2. vietu alternatīvās svešvalodu jomas (vācu valodas (svešvalodas)) olimpiāde "Sniegpulkstenīte"

Marta Libeka 7. klase 1. vietu angļu valodas 53. olimpiāde

Annija Deičmane 8. klase Atzinība angļu valodas 53. olimpiāde

Gabriela Vestfāle 8. klase 3. vietu angļu valodas 53. olimpiāde

Sofija Lapiņa 8. klase Atzinība vācu valodas 53. olimpiāde

Elizabete Skrodele 9. klase 3. vietu vēstures 29. olimpiāde

Emīls Bebris 9. klase 1. vietu bioloģijas 46. olimpiāde

Emīls Bebris 9. klase Atzinība vēstures 29. olimpiāde

Emīls Bebris 9. klase Atzinība ķīmijas 65. olimpiāde

Emīls Bebris 9. klase Atzinība matemātikas 74. olimpiāde

Filips Paurs 9. klase 3. vietu ķīmijas 65. olimpiāde

Filips Paurs 9. klase 3. vietu matemātikas 74. olimpiāde

Loreta Vaivode 9. klase Atzinība bioloģijas 46. olimpiāde

Loreta Vaivode 9. klase Atzinība ķīmijas 65. olimpiāde

Loreta Vaivode 9. klase Atzinība matemātikas 74. olimpiāde

Mārtiņš Cīrulis 9. klase 2. vietu bioloģijas 46. olimpiāde

Mārtiņš Cīrulis 9. klase 3. vietu vēstures 29. olimpiāde

Katrīna Ulpe 2. klase 1. vietu alternatīvajā latviešu valodas un dabaszinību olimpiāde

Andrejs Belokurovs 2. klase 3. vietu alternatīvajā latviešu valodas un dabaszinību olimpiāde

Zane Zommere 2. klase Atzinība alternatīvajā latviešu valodas un dabaszinību olimpiāde

Felicita Papāne 6. klase 3. vietu alternatīvās tehnoloģiju jomas 6.-9. klašu komandu olimpiāde

Marta Čamane 8. klase 3. vietu alternatīvās tehnoloģiju jomas 6.-9. klašu komandu olimpiāde

Rainers Piečis 9. klase 3. vietu alternatīvās tehnoloģiju jomas 6.-9. klašu komandu olimpiāde



Sakām paldies skolotājiem par skolēnu sagatavošanu 2023./2024.mācību gadā organizētajās mācību olimpiādēs: 


Edgaram Strodam VISC 2.posma angļu valodas 53. olimpiāde 10.-12. klašu grupa

Elīnai Buivitei VISC 2.posma angļu valodas 53. olimpiāde 7.-9. klašu grupa

Adelei Melderei VISC 2.posma angļu valodas 53. olimpiāde 7.-9. klašu grupa

Elīnai Buivitei VISC 2.posma angļu valodas 53. olimpiāde 4.-6. klašu grupa

Laurai Pavlovičai VISC 2.posma angļu valodas 53. olimpiāde 4.-6. klašu grupa

Ivetai Lācei VISC 2.posma bioloģijas 46. olimpiāde

Neilai Kravei VISC 2.posma vēstures 29. olimpiāde

Antoņinai Japinai VISC 2.posma ķīmijas 65. olimpiāde

Jānim Brūverim VISC 2.posma fizikas 74. olimpiāde

Jutai Bernānei VISC 2.posma latviešu valodas 50. olimpiāde 11.-12. klašu grupa

Ingai Buivitei VISC 2.posma latviešu valodas 50. olimpiāde 11.-12. klašu grupa

Adelei Janai Krieviņai VISC 2.posma latviešu valodas 50. olimpiāde 5.-6. klašu grupa

Elitai Ciprusei VISC 2.posma latviešu valodas 50. olimpiāde 5.-6. klašu grupa

Vijai Fiļipenokai VISC 2.posma matemātikas 74. olimpiādes 9.-12. klašu grupa

Maijai Juzjukai 2.posma matemātikas 74. olimpiādes 5.-8. klašu grupa

Zitai Dženiferai Ziediņai 2.posma matemātikas 74. olimpiādes 5.-8. klašu grupa

Zanei Pilsneniecei 2.posma matemātikas 74. olimpiādes 5.-8. klašu grupa

Maijai Kokinai 2.posma matemātikas 53. olimpiādes 8. klašu grupa

Maijai Kokinai alternatīvās svešvalodu jomas (vācu valodas (svešvalodas)) olimpiāde "Sniegpulkstenīte" 4.-7. klašu grupa

Dzintrai Kresei alternatīvās svešvalodu jomas (krievu valodas (svešvalodas)) olimpiāde "Sniegpulkstenīte" 4.-7. klašu grupa

Maijai Kokinai alternatīvās svešvalodu jomas (krievu valodas (dzimtās)) olimpiāde "Sniegpulkstenīte" 4.-7. klašu grupa

Antrai Vilmanei alternatīvajā latviešu valodas un dabaszinību olimpiāde 2. klašu grupa

Renātei Supei alternatīvajā latviešu valodas un dabaszinību olimpiāde 2. klašu grupa

Ingai Kalniņai alternatīvās tehnoloģiju jomas 6.-9. klašu komandu olimpiāde

Jurim Karakonam alternatīvās tehnoloģiju jomas 6.-9. klašu komandu olimpiāde

Lailai Gabrānei alternatīvās tehnoloģiju jomas 6.-9. klašu komandu olimpiāde

Dalīties:

Vairāk

J Pretendentu rinda uz mācībām pirmajā klasē 2024./2025.mācību gadā Lasīt vairāk

Pretendentu rinda uz mācībām pirmajā klasē 2024./2025.mācību gadā

Izglītojamo uzņemšana pirmajās klasēs notiek pēc prioritāšu sadalījuma iesniegumu reģistrācijas kārtībā.