Jaunumi

Ēnu diena 2022

Šogad 6. aprīlī notiks ilgi gaidītā Junior Achievement Latvia rīkotā karjeras izglītības programma skolēniem “Ēnu diena”.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Ēnu devēji aicināti reģistrēt savas vakances portālā www.enudiena.lv līdz 28. martam, savukārt no 9. marta pieteikšanos piedāvātajām vakancēm uzsāks skolēni, potenciālie Ēnotāji.

Šogad ēnošana varēs norisināties klātienē vai tiešsaistē, atkarībā no Ēnu devēja iespējām un ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.
Ēnu diena ir skolēnu pieprasītākā Junior Achievement programma un katru gadu ēnot vēlas doties vairāki tūkstoši skolēnu visā Latvijā.

Aicinām 6.aprīli piedalīties Ēnu dienā 2022, piedāvājot jauniešiem iespēju ielūkoties dažādu profesiju darba ikdienā un tādējādi palīdzot pieņemt lēmumu par izglītības un profesijas izvēli nākotnē.

Norises datumi:
9. - 14. marts: Ēnotāju 1.pieteikšanās kārta uz vakancēm
15. - 17. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 1.kārtā saņemtos pieteikumus
18. - 21. marts: Ēnotāju 2.pieteikšanās kārta uz vakancēm
22. - 24. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 2.kārtā saņemtos pieteikumus
25. - 28. marts: Ēnotāju 3.pieteikšanās kārta uz vakancēm
29. - 31. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 3.kārtā saņemtos pieteikumus
1.aprīlis: Nejaušais ēnotājs (Kļūstot par Nejaušo Ēnotāju, tiek dota iespēja izvēlēties vienu no piedāvātajām brīvajām Ēnu devēju vakancēm. Tu automātiski kļūsi par šī Ēnu devēja Ēnotāju. Šajā kārtā piedalās tikai tie Ēnu devēji, kam palikušas neaizpildītas vakances un kas ir izvēlējušies piedalīties Nejaušajā Ēnotājā.)
6. aprīlis: Ēnu diena
Dalīties:

Vairāk

Darba organizācija 6.aprīlī Lasīt vairāk

Darba organizācija 6.aprīlī

Pamatojoties uz Vispārējās izglītības likuma 35. panta 1. punktu un 45. panta 1. punktu, ceturtdien, 6. aprīlī mācību darbs tiek organizēts kā pirms svētku dienā. Lieldienu brīvdienas no 7. līdz 10. aprīlim.

Soļu izaicinājums Lasīt vairāk

Piedalies izaicinājumā #walk15!

Pavasaris ir klāt, tāpēc mūsu skola sadarbībā ar Walk15 aicina izkustēties un soļot kopā! No 1.līdz 30.aprīlim skolēniem ir iespēja piedalīties izaicinājumā un pārvietoties vairāk ar kājām.