Jaunumi

Daļa skolēnu uzsāk mācības moduļu tipa ēkās

Pēc skolēnu ziemas brīvdienām Ulbrokas vidusskolas 3.a un 3.b klases skolēni uzsāk mācības jaunās telpās - moduļu tipa ēkā. 

Ulbrokas vidusskolā ar katru gadu pieaug skolēnu skaits un uz šo brīdi mācās 1042 skolēni. 2022. gadā ir uzsākta jauna sākumskolas korpusa būvniecība, kuru plānots pabeigt šajā gadā. Līdz jaunā sākumskolas korpusa pabeigšanai 59 skolēni mācīsies moduļu tipa klasēs, kuras ir aprīkotas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai. Telpas ir plašas, gaišas, ar labu ventilāciju. Pusdienas skolēniem tiks nodrošinātas vidusskolas ēdnīcā.

Moduļu klases tika izveidotas, lai uzlabotu mācību vidi Ulbrokas vidusskolas telpās. Moduļu uzstādīšanai tika saņemts Valsts kases aizdevums 699578,00 EUR apmērā, pašvaldības finansējums 24200,40 EUR. Moduļu uzstādīšanu veica SIA “Inos” saskaņā ar 27.06.2022. noslēgto līgumu.


Dalīties:

Vairāk

J sadarbība ar skolu no Lietuvas Lasīt vairāk

Vienošanās par sadarbību projektā ar lietuviešu skolu

8.februārī Lietuvas Biržu pilsētas Kaštonu pamatskolas pārstāvji ieradās ciemos pie mums, lai apspriestu sadarbības iespējas.

J Ēdināšanas pakalpojumu izmaiņas Ulbrokas vidusskolā no 01.02.2024. Lasīt vairāk

Ēdināšanas pakalpojumu izmaiņas Ulbrokas vidusskolā no 01.02.2024.

Saistībā ar jauno ēdināšanas pakalpojumu līdzfinansēšanas modeli, lai turpmāk saņemtu pašvaldības noteikto līdzfinansējumu, vecākiem būs jāslēdz līgums par ēdināšanu pa tiešo ar ēdinātājiem.