Jaunumi

Daļa skolēnu uzsāk mācības moduļu tipa ēkās

Pēc skolēnu ziemas brīvdienām Ulbrokas vidusskolas 3.a un 3.b klases skolēni uzsāk mācības jaunās telpās - moduļu tipa ēkā. 

Ulbrokas vidusskolā ar katru gadu pieaug skolēnu skaits un uz šo brīdi mācās 1042 skolēni. 2022. gadā ir uzsākta jauna sākumskolas korpusa būvniecība, kuru plānots pabeigt šajā gadā. Līdz jaunā sākumskolas korpusa pabeigšanai 59 skolēni mācīsies moduļu tipa klasēs, kuras ir aprīkotas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai. Telpas ir plašas, gaišas, ar labu ventilāciju. Pusdienas skolēniem tiks nodrošinātas vidusskolas ēdnīcā.

Moduļu klases tika izveidotas, lai uzlabotu mācību vidi Ulbrokas vidusskolas telpās. Moduļu uzstādīšanai tika saņemts Valsts kases aizdevums 699578,00 EUR apmērā, pašvaldības finansējums 24200,40 EUR. Moduļu uzstādīšanu veica SIA “Inos” saskaņā ar 27.06.2022. noslēgto līgumu.


Dalīties:

Vairāk

Darba organizācija 6.aprīlī Lasīt vairāk

Darba organizācija 6.aprīlī

Pamatojoties uz Vispārējās izglītības likuma 35. panta 1. punktu un 45. panta 1. punktu, ceturtdien, 6. aprīlī mācību darbs tiek organizēts kā pirms svētku dienā. Lieldienu brīvdienas no 7. līdz 10. aprīlim.

Soļu izaicinājums Lasīt vairāk

Piedalies izaicinājumā #walk15!

Pavasaris ir klāt, tāpēc mūsu skola sadarbībā ar Walk15 aicina izkustēties un soļot kopā! No 1.līdz 30.aprīlim skolēniem ir iespēja piedalīties izaicinājumā un pārvietoties vairāk ar kājām.