Jaunumi

Aktuālā Covid informācija

Sociālajos tīklos atkal sāk parādīties viltus ziņas par skolēnu obligāto un slepeno vakcināciju. Tādēļ esam sagatavojuši skaidrojošo materiālu par šo un līdzīgām situācijām. Dezinformācijas tālāka izplatība atkarīga no tā, vai cilvēki tai tic un dalās ar to, tāpēc aicinām ikvienu izturēties atbildīgi pret nepārbaudītas informācijas nodošanu tālāk.

Izglītības nozarē 2022./2023. mācību gadā netiek noteiktas īpašas vakcinācijas prasības, un arī iepriekšējā mācību gadā bērnu vakcinācija nevienā vecuma grupā nav bijusi noteikta kā obligāta – lēmumu vakcinēties varēja un arī turpmāk varēs pieņemt bērna vecāki.

23.08.2022.  Valdība pieņēma grozījumus MK noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Tie paredz, ka izglītības process notiek klātienē un bez īpašiem ierobežojumiem, bet ievērojot Veselības protokola sadaļas nosacījumus. Paaugstinoties saslimstības rādītājiem, izglītības iestāde var  noteikt īslaicīgas izmaiņas mācību darba organizācijā atbilstoši situācijai izglītības iestādē. 

Covid-19 risku mazināšanas pasākumi

Dalīties:

Vairāk

J Dalība Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā Lasīt vairāk

Dalība Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā

"Pateicamies Jums, Jūsu skolas skolotājiem un skolēniem par dalību Starptautiskajā pilsoniskās izglītības pētījumā ICCS 2022," teikts saņemtajā ziņojumā par rezultātu.

J apsveikums Latvijas 105.dzimšanas dienā Lasīt vairāk

Sveicam svētkos!

Ulbrokas vidusskolas apsveikums svētkos