Mēs lepojamies

2018./2019.mācību gads

Apsveicam Marku Bebri ar iekļūšanu 2.kārtā starptautiskajā loģiskās domāšanas konkursā 5.-12.klašu skolēniem 

Pieci skolēni saņem "Award" bronzas apvalvojumus

2017./2018.m.g.

Pateicība kopprojektā ar Zviedrijas vēstniecību “Cerību tilts”

Diploms Ulbrokas vidusskolai no Latvijas Valsts mežiem

Starptautiskā matemātikas konkursa Ķengurs pateicības  skolotājiem par palīdzību konkursa organizēšanā.

Starptautiskā matemātikas konkursa Diplomi par 1. vietu katrā klašu grupā.

Starptautiskā matemātikas konkursa Diploms “ Labākais no labākajiem”  9.a klases skolniekam Krišjānim Saleniekam

Diploms par 2.vietu Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm Emīlijai Ķipēnai

Valsts izglītības satura centra Diploms par 1.pakāpi skatuves runas konkursā Ulbrokas vidusskolas 4.klases skolēnam Mārcim Kalniņam

Valsts izglītības satura centra Diploms par 1.pakāpi Ulbrokas vidusskolas 5.-12.klašu korim.

Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes Diploms par 1.pakāpi Ulbrokas vidusskolas 5.-12.klašu korim.

Diploms par 1. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”C” vecuma grupā Artim Renāram Dambim

Diploms par 3. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”C” vecuma grupā Adelīnai Daukstei

Diploms par 3. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”C” vecuma grupā Agatei Gobai.

Diploms par 3. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”C” vecuma grupā Artim Renāram Dambim

Diploms par 1. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”A” vecuma grupā Edgaram Aserim

Diploms par 3. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”C” vecuma grupā Aleksandram Poplavskim

Diploms par 3. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”C” vecuma grupā Ulbrokas vidusskolai

Diploms par 2. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”A” vecuma grupā Ņikitam Maļutinam.

Diploms par 1. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”A” vecuma grupā Ulbrokas vidusskolai

Diploms par 1. vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. mācību gada sporta spēles peldēšanā ”A” vecuma grupā Elīnai Beinārei-Tjutjunovai

Gētes Institūta balva

Dipolms Elzai Lešinskai par 3.vietu Pierīgas novadu skolu 2017./2018. m.g. sporta spēlēs rudens krosā 1000m distancē

Solvitas Alksnes ceturtā personālizstāde

Augstākie sasniegumi mācību priekšmetu alternatīvajās olimpiādēs starp Pierīgas novada nodibinājuma skolām vidusskolu grupā

2016./2017.m.g.

Apliecinājums 2017.2018 mācību gadā skola kļūst par Junior Achaievement Latvija dalībskolu

Pateicība par sadarbību un atbalstu mācību priekšmetu olimpiādēs un interešu izglītības konkursu organizēšanā

Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes diploms par 3. vietu nominācijā Izcilākie sasniegumi interešu izglītības skatēs starp Pierīgas nodibinājuma skolām

Diploms Daniela Burkovska sudraba medaļa "Meridian Matemātikas olimpiādē" (MMC - Pangea)

Atzinības raksts Ulbrokas vidusskolai Par aktīvu līdzdalību mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanā un mācību procesa modernizēšanā 2016./2017. mācību gadā

Diploms 9.b par 2.labāko rezultātu Uzdevumi.lv klašu topā 2016./2017.m.g.

Diploms 3.d par labāko rezultātu Uzdevumi.lv klašu topā 2016./2017.m.g.

Diploms 3.c par 3.labāko rezultātu Uzdevumi.lv klašu topā 2016./2017.m.g.

Pateicība Ulbrokas vidusskolai par ieguldījumu skolēnu izglītībā ar mūsdienu tehnaloģijām un programmēšanas pamatos 01.05.2017.

Diploms/ pateicība skolas 8.klašu komandu ģeogrāfijas olimpiādē 13.04.2017.

Diploms skolai "A" vecuma grupai peldēšanā kopvērtējumā 09.03.2017.

Diploms skolai "B" vecuma grupai peldēšanas sacensībās 09.03.2017.

Diploms skolai "B" vecuma grupai peldēšanā kopvērtējumā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Diploms peldēšanā 09.03.2017.

Atzinība "Vēstures 23.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Diploms vācu valoda olimpiādē "Izteiksmīgā runa" 02.05.2017.

Diploms vācu valoda olimpiādē "Izteiksmīgā runa" 02.05.2017.

Diploms vācu valoda olimpiādē "Izteiksmīgā runa" 02.05.2017.

Atzinība vācu valoda olimpiādē "Izteiksmīgā runa" 02.05.2017.

Diploms "Vizuālās mākslas olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Vizuālās mākslas olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Diploms "Prāta banka" 2.posmā 02.05.2017.

Diploms "Prāta banka" 2.posmā 02.05.2017.

Diploms "Prāta banka" 2.posmā 02.05.2017.

Diploms "Prāta banka" 2.posmā 02.05.2017.

Diploms "Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Diploms "Matemātikas 67.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Diploms "Matemātikas 67.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Matemātikas 67.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Matemātikas 67.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Matemātikas 67.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Diploms "Krievu valodas olimpiādes B grupas 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Ķīmijas 18.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Latviešu valodas olimpiādes 2.posmā"  02.05.2017.

Atzinība "Latviešu valodas olimpiādes 2.posmā"  02.05.2017.

Diploms "Latviešu valodas un literatūras 43.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Atzinība "Fizikas 67.olimpiādes 2.posmā"  02.05.2017.

Atzinība "Fizikas 67.olimpiādes 2.posmā"  02.05.2017.

Diploms "Pierīgas novadu 7.-9.klašu ģeogrāfijas olimpiāde" 22.02.2017.

Atzinība "Ģeogrāfijas 34.olimpiādes 2.posmā" 02.05.2017.

Diploms "Ģeogrāfijas komandu olimpiāde" 2.posms 02.05.2017.

Diploms "Ģeogrāfijas komandu olimpiāde" 2.posms 02.05.2017.

Diploms "Ģeogrāfijas komandu olimpiāde" 2.posms 02.05.2017.

Diploms "Ģeogrāfijas komandu olimpiāde" 2.posms 02.05.2017.

Diploms "Atjautības diena" 02.05.2017.

Diploms "Atjautības diena" 02.05.2017.

Diploms "Atjautības diena" 02.05.2017.

Diploms "Atjautības diena" 02.05.2017.

Diploms "Angļu valodas olimpiāde 8.klasei"  02.05.2017.

Atzinība "Angļu valodas olimpiāde 8.klasei"  02.05.2017.

Diploms bioloģijā "Lapsiņas"  02.05.2017.

Diploms bioloģijā "Lapsiņas"  02.05.2017.

Diploms bioloģijā "Lapsiņas"  02.05.2017.

Diploms bioloģijā "Lapsiņas"  02.05.2017.

Diploms "39.bioloģijas olimpiāde" 02.05.2017.

Dipolms angļu valodas olimpiādē "Edelweiss" 4.klase 02.05.2017.

Dipolms angļu valodas olimpiādē "Edelweiss" 6klase 02.05.2017.

Atzinība angļu valodas olimpiādē "Edelweiss" 6.klase 02.05.2017.

Diploms JDK "Pastalnieki" 28.04.2017.

Diploms 5.-6. klašu BDK "Pastalnieki" 28.04.2017.

Diploms 3.-4. klašu BDK "Pastalnieki" (I.grupa) 28.04.2017.

Diploms 3.-4. klašu BDK "Pastalnieki" (II.grupa) 28.04.2017.

Diploms 1.-2. klašu BDK "Pastalnieki"  (I.grupa) 28.04.2017.

Diploms 1.-2. klašu BDK "Pastalnieki"  (II.grupa) 28.04.2017.

Diploms 1.-2. klašu BDK "Pastalnieki"  (III.grupa) 28.04.2017.

2015./2016.m.g.

Zaļais karogs 25.09.2015.

2014./2015. m.g.

Diploms 7.-9. klašu deju kolektīvam "Pastalnieki" 13.03.2015.

Diploms 5.-6. klašu A grupas deju kolektīvam "Pastalnieki" 13.03.2015.

Diploms 3.-4. klašu B grupas deju kolektīvam "Pastalnieki" 13.03.2015.

Diploms 1.-2. klašu A grupas deju kolektīvam "Pastalnieki" 13.03.2015.

Diploms "Stopiņu novada ziemas sporta spēlēs" 13.03.2015.

Diploms "Mini Handbola turnīrā" 20.02.2015.

Pateicība - "Ulbroka" - 10  18.02.2015.

Zaļais diploms 01.10.2014.

Pateicība par piedalīšanos OECD PISA 2015 06.05.2014.

Apliecinājums par piedalīšanos OECD PISA 2015 06.05.2014.

2013./2014. m.g.

Pateicība - Par piedalīšanos makulatūras vākšanas konkursā 2014

Pateicība - Par piedalīšanos lietoto bateriju vākšanas konkursā 2014

Diploms - "Latviešu valodas un literatūras olimpiādē"17.04.2014.

Atzinība - "Par skolēnu sagatavošanu Latviešu valodas un literatūras olimpiādei" 17.04.2014.

Diploms - Deju kolektīvam "Pastalnieki, 7. - 9. klašu grupai"11.04.2014.

Diploms - Deju kolektīvam "Pastalnieki, 5. - 6. klašu grupai"11.04.2014.

Diploms - Deju kolektīvam "Pastalnieki, 3. - 4. klašu grupai"11.04.2014.

Pateicība - Par palīdzību Starptautiskajā matemātikas konkursa ķengurs organizēšanā 20.03.2014.

Diploms - Starptautiskajā matemātikas konkursā ķengurs (9. klase) 20.03.2014.

Diploms - Starptautiskajā matemātikas konkursā ķengurs (6. klase) 20.03.2014.

Diploms - Deju kolektīvam "Pastalnieki, 1. - 2. klašu grupai" 11.04.2014.

Pateicība - "Ulbrokas vidusskolas deju kolektīvam 7. - 9. klašu grupai." 14.03.2014.

Pateicība - "Ulbrokas vidusskolas deju kolektīvam 4. - 5. klašu grupai." 14.03.2014.

Pateicība - "Ulbrokas vidusskolas deju kolektīvam 3. - 4. klašu grupai." 14.03.2014.

Diploms - "Ekonomikas 15. valsts olimpiādē" 12.03.14.

Atzinība - " Ekonomikas 15. valsts olimpiādē"  12.03.14.

Iegūtie kausi pierīgas novadu skolu sporta spēlēs peldēšanā 11.03.14.

Diploms - "Sporta spēles peldēšanā "D" vecuma grupas kopvērtējumā" 11.03.14.

Diploms - "Sporta spēles peldēšanā 4 x 25 metru stafetes peldējumā "D" vecuma grupai" 11.03.14.

Diploms - "Sporta spēles peldēšanā "C" vecuma grupas kopvērtējumā" 11.03.14.

Diploms - "Sporta spēles peldēšanā 4 x 50 metru stafetes peldējumā "C" vecuma grupai" 11.03.14.

Pateicība - Deju kolektīvam "Pastalnieki"  12.02.14.

Atzinības raksts - "Stopiņu novads četros gadalaikos."  16.01.14.

Latvijas čempionāts florbolā