Akcija "Zemes stunda" jau šo sestdien

25
Marts 2021

Ulbrokas vidusskolas Eko padome aicina skolēnus, vecākus, radus un draugus piedalīties akcijā "Zemes stunda" jau šo sestdien!

Šogad ierasto pulcēšanās pasākumu un fizisko klātbūtni pilsētu gaismas objektu izslēgšanas brīdī aizstās kopības sajūta un solidarizēšanās digitāli. Virtuālajā fokusā — dabas daudzveidības izzušana un ar to saistītās sekas.

 

Šogad Zemes stundā miljoniem cilvēku visā pasaulē solidarizējas digitāli, simboliski samazinot apgaismojumu mājsaimniecībās un vienlaicīgi organizējot vai piedaloties dažādos virtuālos pasākumos. 

1. TVNETPasaules Dabas Fonds un Tetra Pak Latvija aicina 27. martā pulksten 20.30 Zemes stundā pieslēgties īpaši šim vakaram organizētam koncertierakstam, kurā uzstāsies latviešu etnomūzikas grupa Tautumeitas. Koncerta klausītājus uzrunās TV žurnāliste un Pasaules Dabas fonda vēstniece Kristīne Garklāva. Koncerta tiešraide būs skatāma Zemes stunda 2021 pasākuma lapā, Pasaules Dabas Fonda un Tvnet Facebook kontos, kā arī Apollo.lv, Spoki.lv, Sejas.lv, Egoiste.lv un Receptes.lv.

 

2. Saplāno lieliskas Zemes stundas svinības mājās! Varbūt tās būs gardas vakariņas sveču gaismā? Vai varbūt tematisks filmu vakars? Galda spēļu vakars? Varbūt mājsaimniecībā augošie bērni vēlas uzrīkot koncertu ar visdažādākajiem priekšnesumiem? Bet varbūt laiks dzīvojamā istabā no spilveniem uzbūvēt īpašu štābiņu? Ideju īpašam vakaram var būt tik daudz, apskati dažas no tām te: https://lv-pdf.panda.org/jaunumi/?231550/Idejas-un-materili-tavam-Zemes-stundas-virtulajam-paskumam

 

3. Kā arī iespēja sarīkot draugu vai ģimenes viktorīnu. Jautājumi šeit - https://lv-pdf.panda.org/jaunumi/?231531/Cik-zinos-esi-lai-iesttos-par-dabu-ZemesStunda

 

Vienosimies kopīgam mērķim!

Lai izdodas!

 

Skolas Ekopadome

un

koordinatore Renāte Supe