Studiju iespējas Dānijā

05
Februāris 2020
Katru gadu Dānijas augstskolas pārstāvis dodas uz Latvijas vidusskolām un vada informatīvu semināru, kur stāstām par priekšrocībām studēt Dānijā, uzsverot unikālo piedāvājumu studēt Dānijā bez maksas un saņemt Dānijas valsts stipendiju 750 EUR mēnesī. Šāds seminārs notiks Ulbrokas vidusskolā 25.martā.
 
Ik gadu uz Dāniju dodas studēt vairāk kā 100 jauniešu no Latvijas, gūstot vērtīgu studiju pieredzi un atgriežoties jau ar starptautisku bakalaura diplomu, kas paver pašas darba iespējas starptautiskos uzņēmumos - gan Latvijā, gan ārzemēs.
 
Dānija piedāvā vairākas priekšrocības ārzemju studentiem:
 
1) Dānijā studijas Latvijas pilsoņiem ir bez maksas,
2) Studentiem tiek piedāvātas stipendijas 750 EUR mēnesī,
3) Paralēli mācībām studentam ir iespējā strādāt, līdz ar to students saņem gan darba algu, gan stipendiju apm. 1200 EUR mēnesī (uz rokas).
4) Dānijā ir 3. augstākais darba atalgojums pasaulē, stundas alga studentiem parasti ir 20-25 EUR. Tādēļ pietiek ar pavisam maz darba stundām mēnesī, lai segtu dzīvošanas izdevumus.
5) Dānijas izglītības sistēma ir 3. labāka pasaulē,
6) Dānijā ir augstākais dzīves kvalitātes līmenis Eiropā.
 
Moderna studiju vide un unikāla pieredze:
 
Dānijas izglītība ir pieprasīta ārzemju darba tirgū, kas paver pašas darba iespējas starptautiskos uzņēmumos - gan Latvijā, gan ārzemēs.
 
Studijas notiek modernā, multikulturālā vidē, liekot uzsvaru uz mācībā pielietošanu praktiskos uzdevumos un grupu projektos, kas studiju procesu parada interesantu un aizraujošu.
 
Dānija piedāvā ļoti izdevīgus studiju nosacījumus, kas ir arī iemesls, kādēļ tieši šī valsts pēdējos gados ir viena no populārākajām studentu vidū.
 
60 bakalaura programmas
 
Izvēles iespējas ir ļoti plašas, kopā tiek piedāvātas vaiorāk kā 60 bakalaura programmas dažādās nozarēs, lielākajās Dānijas augstskolās.
 
Atvieglotas uzņemšanas prasības
 
Study Start ir vienošanās ar Dānijas augstskolām, ka nav nepieciešams kārtots IELTS, TOEFL, kuru cenas ir ap 200 EUR, tā vietā mēs piedāvājam kārtot on-line angļu valodas testu, ko var kārtot no mājām.
 
Pieteikšanās studijām ir bez maksas!