Galerija

Olimpiskā diena 2014

Pasākuma moto – „Iepazīsties – mini handbols”.

 

 

     Jau otro gadu pēc kārtas Ulbrokas vidusskola, atsaucoties Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumam, organizē Olimpisko dienu. Šogad tā notika 26.septembrī.

     Diena sākās ar kopīgu rīta vingrošanu, kad pēc uzaicinājuma visu klašu skolēni devās uz sporta zāli, lai kopīgi vingrotu.

     Dažu klašu skolēni jau pirms šīs dienas bija iepazinušies ar „Olimpiskās dienas 2014” mācību video un sākuši apgūt tajā piedāvāto rīta vingrošanas kompleksu.

     Pēc kārtīgas izvingrošanās klašu grupām notika dažādas sportiskās aktivitātes. Katras klases septiņi skolēni sacentās mini handbolā. Komandās pārsvarā bija zēni, tomēr varēja manīt arī pa kādai meitenei.

     Pārējie klašu skolēni piedalījās stafetēs. 1. un 2. klasēm tās notika sporta zālē, bet citi sacentās stadionā. Lai gan laikapstākļi bija diezgan nemīlīgi, pūta auksts vējš, tas tomēr nemazināja cīņassparu un sacensību garu. Par tiesnešiem Olimpiskajā dienā darbojās vecāko klašu puiši un meitenes.

     Protams, ne visiem izdevās sasniegt kāroto mērķi – plūkt uzvarētāja laurus savā klašu grupā, tomēr jāatceras, ka galvenais ir piedalīties un būt aktīvam! Atbalstīsim arī turpmāk Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumu – visi vingro, visi spēlē visā Latvijā!

 

Sākumskolas žurnālistu pulciņa dalībnieces

Lana un Līga, un sk.Valda