Galerija

1. Septembris 2014

Šogad Zinību diena tika aizvadīta ārā pie skolas, nevis svētku zālē kā katru gadu. Pasākuma laikā skolēni varēja aplūkot jauno skolas fasādi, kura ir gan pelēkā, gan dzeltenā krāsā. Dzeltenā krāsa simbolizē sauli, kas ir arī Ulbrokas vidusskolas simbols, turpretī pelēkā krāsa, kā teicis I. Ziedonis, ir vissvarīgākā no krāsām, jo tā ļauj citām krāsām izcelties. Kaut gan Zinību dienas rīts bija dzestrs, skolēnu sejās bija manāms uztraukums un prieks par pirmo skolas dienu. Vislielākais prieks bija manāms pirmklasnieku sejās, šogad skolas gaitas uzsāka četras pirmās klases.

          Pasākumu vadīja Ulbrokas vidusskolas absolventes Elma Grīnhofa un Līna Plužmo, kas par spīti studiju gaitu uzsākšanai universitātē, bija ieradušās sveikt skolēnus 1. septembrī.

          Skolēnus un skolotājus ar savu dziedājumu priecēja dziedošais aktieris, obojists, Pasaules koru olimpiādes solists un Stopiņu novada iedzīvotājs Daumants Kalniņš.

          Pasākuma noslēgumā Ulbrokas vidusskolas direktors Normunds Balabka palaida gaisā 12 balonus, kas simbolizē 12 skolas gadus, un aicināja visus uz pirmo klases stundu.

          Novēlu visiem skolēniem un skolotājiem veselību un izturību, lai visas ieceres un mērķi tiek sasniegti!

Mārtiņš Dežurovs,

12. klases skolēns