Galerija

Alise - Ziemassvētku Eņģelis 2019

Lepojamies!  “Ziemassvētku Eņģelis 2019” -  mūsu Alise no 1.a

 

Latvijas komanda atgriezusies no aizraujoša piedzīvojuma Ukrainā, Kijevā, kur bērni no Latvijas – Alise (Ulbrokas vidusskola, 1.a klase), Gregs un Polīna piedalījās Starptautiskā talantīgo bērnu konkursā “Ziemassvētku Eņģelis 2019” no 13.-15.janvārim.

 

Konkursa vēsture ir sena un tas šogad tika rīkots jau piecpadsmito gadu, taču bērni no Latvijas šajā pasākumā piedalījās pēc desmit gadu pārtraukuma.

Šogad par talantīgāko bērnu tituliem cīnījās 25 dalībnieki no piecām valstīm.

 

Bērnu Estrādes Studijas audzēkņi Alise un Gregs – talantu konkursā, katrs izpildīja savu solo dziesmu, demonstrēja eņģeļa tērpus, lepni izrādīja mūsu tautastērpus un prezentēja Latviju – sadraudzības vakarā, kā arī piedalījās ukraiņu modes mākslinieces radīto tērpu – bērnu modes skatē.

 

Teju veselu nedēļu, bērni, kopā ar citiem dalībniekiem, katru dienu gatavojās konkursa fināla iznācieniem, strādāja ar horeogrāfi, kā arī savu vokālo mentori Agnesi Šīranti.

Iepazinām arī Kijevas vēsturi, arhitektūru, mākslas un kultūras pasauli, un baudījām ukraiņu ēdienus.

 

Konkursa finālā, bērnus vērtēja 10 žūrijas pārstāvji no daudzām pasaules valstīm, un mūsu bērni, savās vecuma grupās saņēma Zelta Eņģeļu titulus – vienu no augstākajiem novērtējumiem.

Mūsu Alise bija viena no Zelta Eņģeļa titula ieguvējām.

 

Apsveicam un lepojamies!

Paldies vecākiem, ģimenei, pedagogiem un pašai Alisei!