Galerija

„No veca radi jaunu!”

Šī gada 7. februārī mēs, Ulbrokas vidusskolas eko padome, kas savā brīvajā laikā rūpējamies par dabu, tās labklājību, tīrību un atkritumu pārstrādāšanu un vākšanu, apmeklējām Ropažu ekoskolas rīkoto starpskolu karnevālu Zirga gada ieskaņai „ No veca radi jaunu". Kopā ar Ropažu vidusskolas un Iecavas vidusskolas pārstāvjiem piedalījāmies dažādās aktivitātēs un konkursos, kas saistīti ar eko vārdu, un arī tāpat jaukā atmosfērā mēs un skolotāji- Juta, Solvita un Normunds-, pavadījām laiku.

Pasākumā visi bija ieradušies tērpos, kas veidoti no „kaut kā veca”. Bija modes skate, kurā tika apbalvoti labākie tērpu veidotāji.. Bija erudīcijas uzdevumi komandām, kuros arī tika noteikti uzvarētāji. Mūsu skolas skolēni ieguva vairākas balvas.

Iecavas vidusskolas skolēni rādīja G. Frīdenfeldes lugu „Trīs asins lāses”, savukārt mēs bijām sagatavojuši jautru stafeti.

 Vakara noslēgumā bija diskotēka jauniešiem. Pasākums bija pārdomāts un interesants. Noteikti turpināsim iesākto sadarbību ar Ropažu vidusskolu un nākamreiz, iespējams, viesus uzņemsim mēs.

Anna Annija Dežurova,

8. a klases skolniece, ekopadomes viceprezidente