Galerija

Žetona vakara izrāde

Katru gadu Žetonu vakars pulcē kopā vairāk vai mazāk arī iepriekšējo gadu 12. klašu absolventus, kuriem ir iespēja atkal tikties ar skolu un atcerēties savu skolas laiku.

Katru gadu Žetonu vakars ir svētki, kad divpadsmitie vēl pēdējoreiz mierīgā gaisotnē var būt visi kopā pirms vasaras eksāmenu drudža.

Katru gadu 12. klase gatavo žetonu vakara uzvedumu, kurā cenšas parādīt savus īpašos talantus, skolas gadu piedzīvojumus un pārdzīvojumus. Tas vienmēr izdodas interesanti, priekšnesums atklāj katras klases savdabību.

Katru gadu tiek teikti vārdi, ka katram pašam savs ceļš jāveido un savas takas jāizstaigā. Citam garākas, citam īsākas, bet katram savas.

Šodien tie esam mēs,  šī gada absolventi, divpadsmit gadus kopā sabijuši. Garas mēģinājumu stundas ir vienojušas mūsu kopā būšnas pēdējā gadā, īpaši pēdējos mēnešos. Mūsu ir daudz, un mums neizdevās atrast nvienu autoru, kurš būtu uzrakstījis lugu 34 personāžiem. Ko darīt? Nācās šo to sastrādāt un lomas atrast pašiem. Bet mūsu ir daudz, arī lomu ir daudz, tas var ievilkties …

Tieši ar šiem vārdiem sākās šī gada žetona vakara izrāde. 

Savai žetona vakara izrādei 12.klase bija izvēlējusies nosaukumu "Virs galvas mūžīgs piena ceļš" un izrāde bija balstīta uz latviešu filmu un seriālu motīviem. Bija redzami fragmenti no seriāliem "Saldais pārītis" un "Sirdsmīļā Monika", "Caur ērkšķiem uz..." un "Viņas melo labāk". Trāpīigi sižeti un visiem zināmi teicieni no latviešu komēdijām "Es mīlu jūsu meitu", "Ūdensbumba resnajam runcim", "Emīla nedarbi" mijās ar tikpat slaveniem sižetiem un teicieniem no spēlfilmām "Pērku jūsu vīru", "Mans draugs - nenopietns cilvēks", "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", "Teātris", "Cilvēka bērns" un "Īsa pamācība mīlēšanā". Izskrienot cauri latviešu TV un kino klasikai, 12.klase skolotājas Antas vadībā parādīja sevi. 

 

Bildes tapa sabiedrisko attiecību un foto pulciņu ietvaros.