Galerija

Iejūties Elitas Patmalnieces portretā

“Mēs projektu sākām novembrī – mums vajadzēja uztaisīt īsta cilvēka kopiju. Visu darījām skolā – izvēlējāmies modeli, krāsojām ar ķermeņa krāsām un nokrāsojām seju tādu, kāda ir portretā. To visu darīja 1.-4.klašu skolēni, lai iztēlotos, kā tas būtu” tā stāstu par šo projektu sāk Matīss no 4.klases.

Projektu “Iejūties Elitas Patmalnieces portretā” īstenoja gleznošanas un sabiedrisko attiecību un medijpratības 1.-4.klašu skolēni. Lai iejustos portretā, sākumā tika atlasīti portreti, izvēlēts, kuri bērni ar kuru portretu grib strādāt, kas būs modeļi. Tad tika radīti foni. Sabiedrisko attiecību un medijpratības pulciņa dalībnieki mācījās fotogrāfēt, taisot reportāžas un portreta foto. Projekts ilga trīs nedēļas. “Bija forši! Ieteiktu to pamēģināt, jo vajag atrast tikai foto un to nozīmēt,” rezumēja Matīss no 4.klases. Projekta dalībnieki atzīst, ka viņiem patika krāsot sejas un būt par modeļiem, interesanti bijis fotogrāfēt un pēc tam analizēt, kas sanācis. “Tas bija interesants projekts!” noslēguma saka Jana no 3.klases.

Rezultātā apskatāmās kolāžas veidoja 4.-6.klašu sabiedrisko attiecību un medijpartības pulciņa dalībnieces Emīlija, Herta, Dita, Amanda un Keita.

Ieraugot mūsu darba rezultātus, māksliniece atsūtīja sekojošu ziņu: "Visi forši!!❤️❤️ protams tur kur smalkak piestradats ir labāk! Arī, kur acis ir acis!! INTRERESANTI

<div class=