Galerija

„Rīga 2014” Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Vai Tu zināji, ka nākamajā gadā Rīga – Latvijas galvaspilsēta, būs arī Eiropas kultūras galvaspilsēta? Visa gada garumā ir plānoti vairāk kā 200 dažādi kultūras pasākumi. Daudzi no 2014.gada notikumiem kultūrā notiks neierastās vietās, tostarp ne tikai Rīgas centrā, bet visās pilsētas apkaimēs, būs daudz bezmaksas pasākumu un ikviens būs aicināts līdzdarboties un kļūt par dalībnieku kādā sev interesantā pasākumā.

Ulbrokas vidusskolas skolēni jau šobrīd var teikt, ka ir to Latvijas cilvēku vidū, kas stiprinās Rīgas, kā Eiropas kultūras galvaspilsētas, vārdu. Skolēni atsaucās uz nodibinājuma „Rīga 2014”aicinājumu veidot kultūras gada ielūgumu  kampaņu, zīmējot pastkartes. Saņemtos ielūgumus nodibinājums „Rīga 2014” izmantos, uzrunājot sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs. Daļa pastkartes tiks pārceltas uz digitālo vidi un būs pieejamas ikvienam tālākai izmantošanai – sūtīšanai draugiem un paziņām elektroniski.

Ikvienam skolēnam bija iespēja ielūgumā atveidot tās izjūtas, domas, kas tieši viņam saistās ar Rīgu – gan krāsās, gan tēlos, gan ritmos. Atsaucība bija liela. Veiksmīgākie 137 ielūgumi tika nosūtīti, lai priecētu Rīgas viesu acis un sirdis.

Šeit Jūs varat aplūkot dažus no skaistajiem mūsu skolēnu darbiem.

 

Skolotāja Iveta Siliņa