Galerija

10.klase – iesvētīta vidusskolā!

Šā gada 19. oktobrī, pēdējā mācību dienā pirms brīvlaika, skolā norisinājās 10. klases iesvētības, ko tradicionāli organizēja 11. klase.

10. klasei šajā dienā bija uzdevums ierasties skolā ģērbtiem kā multfilmu tēliem un visas dienas garumā jāiztur 11. klases sagatavotie pārbaudījumi, piemēram, fiziskās aktivitātes sporta laukumā, jautājumi par klases biedriem, skolotājiem un skolu, saliedēšanas spēles un citi.

Ko par to domā 11.klase?

“Rīts iesākās ar to, ka viņi uz skolu nāca jau ietērpušies multfilmu varoņu tēlos un noteikums bija visu dienu pavadīt šajās drēbēs,” sāk stāstīt vienpadmitie. Uzdevumi bija visdažādākie: dejošana un improvizētas kustības mūzikas pavadībā, stiprinieku dzēriena degustēšana, viktorīnas jautājumi par skolotājiem, “vienotības” skrējies visai klasei pa skolu. Jaunajiem vidusskolēniem bija jāiejūtas īsto vidusskolnieku lomās un jāatsakās no pamatskolas ieradumiem, jākļūst par piemēru pamatskolniekiem un vienmēr jābūt laimīgiem un pieklājīgākiem. Iesvētības noslēdzās ar zvēresta došanu pasākuma rīkotājiem un skolotājiem. Arī 10.klases audzinātāja Zanda aktīvi piedalījās iesvētībās – nu kā jau pienākās karalienei.

Ko par to domā 10.klase?

10. klases skolēnu komentāri par iesvētībām:

- Iesvētību uzdevumi bija interesanti un vienojoši.

- Bija daži nepatīkami brīži, bet beigās bija diezgan laba un saliedējoša sajūta ar klasi.

- Kopumā bija jautri. Patika pārģērbšanās.

- Patika iesvētību tēma un tas, ka bijām vienota klase.

- Iesvētības bija interesantas un aizraujošas.

- Pēdējais uzdevums, kurā vajadzēja skriet pa visu skolu satītiem pārtikas plēvē, bija skarbs.

- Patika rīta uzdevums – skriet ar basām kājām. Lieliska rīta rosme!

- 11. klase organizēja mums lieliskas iesvētības.

10. klasei šis bija lielisks, aizraujošs pasākums, kas saliedēja klasi, tāpēc sakām lielu paldies 11. kasei par iesvētībām!